Objednávajte omietky aj telefonicky

031 / 782 60 08
0907 756 311- fasádne štúdio
0917 880 698 - interiérové a kúpeľňové štúdio

Podlahy Magic Floor ® už aj v Galante!

Už je tomu 15 rokov, čo vinylové podlahy vyrábané touto technológiou začali dobíjať svet. Výrobcom sa podarilo eliminovať všetky nevýhody laminátových podláh (Magicfloor® podlahy majú väčšiu vodotesnosť, odolnosť, dlhšiu životnosť, odolnosť proti klopaniu atď.), preto sa tieto produkty stali veľmi rýchlo favoritom v Amerike a pred 5-6 rokmi dobili aj Európu.

Ozajstný a perfektný vzhľad zaručujú, že po nenáročnej aplikácii sa podlahy stanú hlavnou dekoráciou vašich miestností taktiež doma, ako aj v kancelárii alebo obchodných priestoroch. Registrovaná značka Magicfloor® zaručuje kvalitu, široký výber a prijateľné ceny pre každého.

Dúfame, že v budúcnosti Vás privítame medzi našimi zákazníkmi alebo obchodnými partnermi, ktorých počet neustále rastie.

Ukážky podláh Magicfloor

MAGICFLOOR HOME
do domácností

MAGICFLOOR COMMERCIAL
do verejných priestorov

Čo je Magicfloor® ?

Každý už asi pozná laminátové parkety, o ich presnej výrobe však vieme menej. Podstatou výroby je nosná vrstva z lisovaného dreva, na ktorej je nanesená vrstva umelej hmoty želaného vzoru, ktorá vytvrdne počas ohrievania. Takto sú zabezpečené laminátové parkety proti oderu. Laminátové parkety nelepíme, ale kladieme podľa ich typu. Táto technológia má ale viacero nevýhod. Pretože nosná vrstva je lisované drevo, musíme si dávať pozor, aby sa podlaha nedostala do styku s väčším množstvom vody a aby prostredie nebolo vlhké. Aj preto sa stáva, že po istom čase sú viditeľné spoje podlahy, alebo sa podlaha zvlní. Ďalší problém spočíva v tom, že ak parkety nie sú lepené, medzi laminátovou doskou a podlahou sa vytvorí vzdušná vrstva, a preto parkety klepocú, čo môže byť veľmi nepríjemné a rušivé. Nehovoriac o tom, že ak sa laminátová podlaha poškodí, výmena aj keď len jediného kusu je veľmi náročná práca, neraz sa stáva aj to, že celý priestor musí byť znovu demontovaný.

Prečo je Magicfloor® obkladovým materiálom budúcnosti?

Kanadskí vedci zhrnuli všetky nedostatky laminátových parkiet a vytvorili vinylové obklady - novú generáciu obkladových materiálov. Technológia výroby spočíva v tom, že nosnú drevenú vrstvu nahradili 3 až 6 vrstvami tenkého vinylového materiálu, dôsledkom čoho sa materiál stal takmer absolútne vodotesným. Na to naniesli vrstvu fotografie vzoru a nakoniec poslednú oderuvzdornú vrstvu.

Podlahy sa aplikujú lepením (jednoduchým lepidlom zo širokej škály materiálov na PVC). Podlahové dosky sa lepia bez spojovacieho materiálu, čo umožňuje veľmi jednoduchú výmenu pri poškodení podlahy. Nie je problém Magicfloor® vymeniť za pár minút, aj keď ide len o jednu dosku. Navyše, pri výrobe podlahy Magicfloor®, základný materiál je ohrievaný vysokými teplotami a ihneď je chladený studenou vodou, čím sa zabráni dilatácii. Z toho vyplýva, že pri aplikovaní stačí vynechať 2-3 mm vedľa steny čo je menej ako pri laminátovej podlahe (1-1,5 cm).

Drop&Walk

      ↓ čítať viac

Mammut

      ↓ čítať viac

Standard35

      ↓ čítať viac

Standard55

      ↓ čítať viac

Stone

      ↓ čítať viac