PRODUKTY
PARTNERI
KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
ZASIELANIE NOVINIEK
Sleduje naše novinky. Vždy aktuálne akcie, zľavy, super ponuky a informácie
Meno:
Mail:
Prihlásiť Odhlásiť
Vzorkovník delapFlex


cenova ponuka

Euro a plastové okná a dverePrenájom lešenia
montáž-demontáž
0908 799 814

AGROOTER- zavlažovač koreňov.

delap FASÁDNE EXTERIÉROVÉ FARBY
SILOFARB - fasádna silikonová farba

Zloženie

Zmes anorganických plnív, pigmentov s kopolymérnym pojivom, s funkčnými prísadami na báze čistého špeciálnych silikónov.

Použitie

Dekoračná, vodou riediteľná farba na báze špeciálnych silikónov s výbornou priľnavosťou a krycou schopnosťou. Používá sa na fasády, stĺpy, steny, ako dekoračný prvok pre exteriér a interiér. Vytvára homogénny vzhľad. Vhodná pre zateplenie s minerálnymi vláknami.

Vlastnosti

Farba je svetlostála a umývateľná, odolná proti oderu, dažďu, je vysoko paropriepustná, nepodlieha stárnutiu, odpudzuje prach a vodu, má výborný samočistiaci účinok.DISPEED - fasádna akrylátová farba

Zloženie

Zmes anorganických plnív, pigmentov s kopolymérnym pojivom, s funkčnými prísadami na báze čistého akrylátu.

Použitie

Dekoračná, vodou riediteľná farba na báze čistého akrylátu s výbornou priľnavosťou a krycou schopnosťou. Vytvára homogénny vzhľad. Farba sa používa na malovanie a opravy fasád. Je vhodná na vápennocementové omietky, betón , azbestocementové i drevovláknité dosky. Možno ju použiť na drevo, kameň, a sádrokartón. Farba je paropriepustná, vodoodpudivá, dobre odoláva poveternostným podmienkam a UV žiareniu.

Vlastnosti

Farba je svetlostála a umývateľná, odolná proti oderu, dažďu, je vysoko paropriepustná, nepodlieha stárnutiu.

Podklad

Fasádna farba sa výhradne nanáša na vyzreté omietky. Staré omietky je nutné mechanicky očistiť od nesúdržných častí, prachu a odlupujúceho sa starého náteru. Před použitím farby je nutné steny( podklad) napenetrovať penetračným náterom, ktorý zabezpečí lepšiu prilnavosť a rovnomernú nasiakavosť náteru k podkladu. Penetrácia podkladu sa prevádza výlučne štetkou. Na penetráciu podkladu doporučujeme použiť penetračný náter od firmy Pame-Impex s.r.o. , ktorý zabezpeči súdržnosť podkladu 0,25 Mpa.
Bez penetrácie sa znižuje výdatnosť náteru a jeho krycia schopnosť!!!

Riedenie a nanášanie

Prvý náter doporučujeme riediť v pomere 1 kg : 0,2-0,3 L vody, druhý náter v pomere 1 kg : 0,2 L vody. Náter vytvára jemný film, ktorý je čiastočne flexibilný. Doba schnútia závisí od teploty prostredia. Všetky nátery doporučujeme prevádzať v 6. hodinových intervaloch. Náter možno aplikovať pri teplote nad 4oC.Farba sa nanáša štetkou, valcom, striekaním v dvoch vrstvách.

Tónovanie

SW - Nakoľko má farba vysokú belosť, tak nie je určená na tónovanie.
Color - Tónuje sa pigmentovacími pastami Colortrend, Remal, Remakol, Barlet

Výdatnosť

SW 1 kg6-8 m2/ hladká stena /
 3-4 m2/ brizolit /
COLOR 1 kg8-10 m2/ hladká stena /
 6-8 m2/ brizolit /

Skladovanie

Farba sa skladuje pri teplote od 5oC do 25oC . Nesmie byť vystavená priamemu slnečnemu žiareniu a teplu, nesmie zmrznúť. Záručná doba je 12 mesiacov od dátumu výroby. Farba je nehorlavá.

Bezpečnostné opatrenia

Pri práci musíme dodržiavať základné hygienické opatrenia. Ak príde k požitiu farby , tak musíme vyvolať zvracanie. Pri zásahu očí treba celú tvár opláchnuť pod prúdom tečúcej vody. V prípade nevoľnosti treba vyhladať lekára. Po práci náradie umyjeme a ruky ošetríme regeneračným krémom.

Balenie

1 - 5 - 15 - 25 kg
Návod na použitie (PDF)
Cenník (PDF) - Viac informácií u predajcu


Na prehliadanie dát vo formáte PDF je potrebný prehliadač Adobe Acrobat Reader. Inštalačný súbor si možete stiahnuť tu.