PRODUKTY
PARTNERI
KONTAKTNÉ ÚDAJE
 
ZASIELANIE NOVINIEK
Sleduje naše novinky. Vždy aktuálne akcie, zľavy, super ponuky a informácie
Meno:
Mail:
Prihlásiť Odhlásiť
Vzorkovník delapFlex


cenova ponuka

Euro a plastové okná a dverePrenájom lešenia
montáž-demontáž
0908 799 814

AGROOTER- zavlažovač koreňov.

DULUX

Dulux KITCHEN & BATHROOM


Popis

Dulux KITCHEN & BATHROOM je maliarska umývateľná natónovaná farba vysokej kvality na steny a stropy určená najmä do kuchýň a kúpeľní.

Použitie

Akrylátová emulzná umývateľná farba Dulux Kitchen & Bathroom s matným alebo saténovým povrchom na steny a stropy, určená pre interiérové dekoračné a ochranné nátery stien a stropov najmä do kuchýň a kúpelní. Je možné ju použiť na omietky (cementové, vápennocementové), sadrové podklady, sadrokartónové dosky, papierové tapety a tapety zo skleného vlákna. Tixotropná štruktúra spôsobuje, že pri natieraní farba neodkvapkáva, čo je veľmi praktické vtedy, ak nie je možné premiestiť alebo dostatočne zaistiť napr. nábytok. (efarby.sk)Farba je dostupná v bielej a ďalších inšpirujúcich odtieňoch a týmto umožňuje jednoduché spestrenie interiérov.

Vlastnosti

Farba je odolná proti mastnote, vlhkosti a plesniam. Odolná proti oteru suchou látkou, vysoko odolná proti opakovanému mytiu vodou s prísadou umývacieho prostriedku a mytiu jemnou hubou. Výrobok je výnimočný svojou extrémnou odolnosťou proti oteru. Farba je paropriepustná, čo umožňuje stenám dýchať. Je ľahko roztierateľná a i pri nízkej spotrebe umožňuje zachovanie dobrého krytia. Vysoká odolnosť proti rastu plesní.

Schnutie

Farba je pretierateľná po 2 až 4 hodinách.

Výdatnosť

14 m2/1 l.

Aplikácie

štetcom alebo valčekom.

Čistenie

voda

DULUX - interiérová farba


Popis

Farby Colours Of The World sú hotové namiešané akrylové matné farby určené do interiéru. Škála farieb pozostáva z 20-tich odtieňov.
Široká paleta týchto nádherných pastelových odtieňov osloví i tých najnáročnejších zákazníkov. Z Vášho domova vytvorí mäkký prístav oddychu po náročnom dni a naopak z pracoviska zas príjemné farebné prostredie, ktoré nenásilne povzbudí pracovný výkon a spríjemní čas strávený v zamestnaní.

Oblasť použitia

Farby sveta - latexová farba na steny a stropy je určená na interiérové dekoračné a ochranné nátery stien a stropov. Je možné ju použiť na omietky (cementové, vápenocementové), sadrové podklady, sádrokartónové dosky, papierové tapety a tapety zo sklanného vlákna. Je ľahko roztierateľná a pri nízkej spotrebe umožňuje zachovanie dobrého krytia. Tixotropná štruktúra spôsobuje, že pri natieraní farba neodkvapkáva, čo je veľmi praktické vtedy, ak nie je možné premiestniť alebo dostatočne zaistiť napr. nábytok. (www.efarby.sk) Farba je paropriepostná, čo umožňuje stenám dýchať. Vďaka atraktívnym farbám je možné jednoducho aranžovať interiéry obytných izieb a verejných budov, napr.: kancelárií, škôl, škôliek.

Charakteristika výrobku

- výborná krycia schopnosť
- zachováva a zdôrazňuje štruktúru podkladu
- vysoká odolnosť voči oteru
- umývateľnosť
priedušnosť / použité veľmi kvalitné živice

Použitie

Príprava podkladu
- podklady z jednoliateho materiálu, silne nasiakavé, nestabilné, prašné a pórovité: penetrovať prípravkom Dulux Grunt

- podklady nejednoliate, silne nasiakavé, nestabilné prašné a pórovité odporúčame postupne penetrovať:
1. etapa: prípravkom Dulux Grunt (týka sa predovšetkým špachtlovaných stierkovaných miest, spojov sadrokartónových dosiek, po odstránení olejových a kriedových farieb)
2. etapa: farbou Dulux Colours of the World zriedenou prídavkom 20-25% čistej vody (týka sa celého povrchu)

- Iné ako vyššie uvedené podklady, doposial bez náter, napr. pórovité, stabilné, neprašné vápenocementové omietky odporúčame natrieť farbou Dulux Colours of the World zriedenou prídavkom 20-25% čistej vody.

- Podklady už skôr natierané emulznými farbami, ktorých povrch je z jednolliateho materiálu, dobre priľnavý , nie je prašný ani poškodený natierať bez penetrácie.

Výdatnosť

14-17 m2/ l (v závislosti od savosti podkladu)

Dulux Acryl Matt

Dulux Acryl Matt je akrylátová farba vysokej kvality určená pre dekoračné a ochranné nátery stien a stropov v interiéroch. Je bežne odolná voči vlhkosti. Natreté plochy nemôžu byť v trvalom kontakte s vodou a nesmú byť vystavené koncentrovanej vlhkosti. Mechanicky je odolná voči oteru suchou látkou, náter je možné jemne omývať vodou s prísadou detergentu. Acryl Matt nie je vhodný k náteru povrchu, ktorý je zahrievaný, napr. k náterom vykurovacích zariadení. Má dobrú priepustnosť vodných pár, ktorá zaisťuje paropriepustnosť stien, výbornú kryciu schopnosť a vysokú mieru belosti.

OBLASŤ POUŽITIA
• Emulzia môže byť použitá v interiéroch na omietky (cementové a cemento-vápenné), sadrové podklady, sadrokartónové dosky, papierové tapety a tapety zo skleného vlákna.
• Farba má vysokú konzistenciu, čo spôsobuje, že zo štetca alebo valčeka neodkvapkáva.
• Je ľahko roztierateľná po povrchu podkladu a jej prednosťou je nízka spotreba pri zachovaní dobrej krycej schopnosti. Náter má matný odtieň.
• Mikropórovitá štruktúra povrchu náteru zaisťuje stenám paropriepustnosť.
• Emulzia môže byť použitá pre bytové i nebytové interiéry napr.: kancelárie, školy, materské školy atď.

Doporučené metódy natierania
• Štetec, valček.
• Je možné použiť striekacie metódy, musia byť však vykonané technické skúšky.
• Pri natieraní renovačných náterov na podklady v dobrom stave a v podobnom odtieni môže byť jedna vrstva farby dostačujúca.

VÝDATNOSŤ :
Do 12 m2/l pri jednej vrstve náteru hladkého, rovného a správnym spôsobom pripraveného podkladu