Interiérové štúdio

Interiérové štúdio

 

V interiérovom štúdiu nájdete veľký výber niekoľkých stoviek dekorov rôznych parkiet od renomovaných svetových výrobcov, ako napr. nemecký Kaindl a Berthold, rakúsky Egger, belgické Balterio a Z-parket, francúzky Tarkett…V snahe uspokojiť potreby zákazníkov ponúkame nielen predaj, ale tiež montáž rôznych podlahových krytín. Práce zabezpečujeme prostredníctvom majstrov, ktorí majú s podlahárskymi prácami dlhoročné skúsenosti.Vynilové podlahy

Vinylové podlahy začali dobíjať svet, a to vďaka svojmu modernému, praktickému a odolnému vzhľadu. Perfektný vzhľad podlahy sa stane hlavnou dekoráciou nielen vašej miestnosti ale celého domova.Bonusom našich vinylových podláh je kvalita, široký výber a vprijateľné ceny pre každú domácnosť.

Pri vývoji vinylových podláh sa vedcom podarilo eliminovať všetky nedostatky laminátových parkiet. Ako už z názvu možno predpokladať, samotnú nosnú vrstvu tvorí vinylový materiál. Následne je nanesená digitálna tlač dekoru, ktorá je veľmi peknou imitáciou dreva, ale aj iných povrchov.

 
 

Dekorovaná vrstva podlahy je chránená odolnou, oteruvzdornou vsrtvou a navyše je ošetrená polyuretánovou ochranou. Tým je zabezpečená vyššia odolnosť, ale tiež jednoduchšia údržba podlahy.
Vďaka tejto konštrukcii sa vinylová podlaha stáva vodeodolnou, nevykazuje žiadnu krokovú hlučnosť, je rozmerovo aj farebne stabilná, príjemná na dotyk (teplejšia ako ostatné druhy) a ponúka množstvo farebných odtieňov.

Keďže majú tenkú konštrukciu, sú ideálne pre miestnosti s podlahovým vykurovaním.  Neizoluje teplo a nakoľko je v priamom kontakte s podlahou, pri vykurovaní máte minimálne, ba až žiadne energetické straty.
Ďalšou výhodou vinylových podláh je, že v prípade rekonštrukcie ich možno nalepiť priamo na staré parkety alebo dlažby, bez nutnosti ich odstránenia, čo Vám ušetrí prácu navyše, neporiadok, čas a v neposlednom rade finančné prostriedky.

 

Interiérové dvere

V ponuke dverí nájdete ako kvalitné laminátové dvere, tak aj fóliované, cenovo dostupnejšie a tiež široký sortiment dverí od poľského výrobcu DRE, ktorý sa vyznačuje krásnym dizajnom, vynikajúcim spracovaním, výbornou kvalitou a zákazníkom ponúka na výber množstvo dekorov. Zákazníkom chceme ušetriť ďalšie starosti a preto sa môžu na nás obrátiť aj v otázke montáže samotných dverí.

Tapety

V ponuke nájdete vliesové, textilné, ale aj vinylové tapety a vyše 3000 rôznych vzorov od popredných svetových výrobcov ako napríklad Karki.

Dekoratívne nátery

Talianska značka San Marco Vám ponúka širokú škálu dekoratívnych úprav, ako napr: dekoratívne nátery s trblietavým efektom, minerálne nátery pre interiéry a exteriéry, dekoratívne nátery so zamatovým efektom pre interiéry, dekoratívne nátery s kovovým vzhľadom, dekoratívne nátery so vzhľadom surového kovu, minerálne omietky s dekoratívnou kresbou a mnohé ďalšie.Prírodný vzhľad a teplé farby dodajú interiéru príjemnú atmosféru.

Obkladové materiály

Tehlové obklady sú riešením, ktoré oživia každý priestor. Možností využitia je veľa a fantázii sa medze nekladú. Udržiavajú si farebnosť, nevyžadujú skoro žiadnu údržbu a sú mrazuvzdorné. Tehlový obklad je hodnotnou dekoráciou. Používa sa na celé steny v interiéri, alebo ich časti, aj ako obklad okolo krbu.


Betónové tvárnice na plot sú mrazuvzdorné, pevné a odolné voči klimatickým podmienkam. Plotové tvárnice sú predávané s finálnou povrchovou úpravou, netreba na ne nanášať ďalšiu kryciu vrstvu omietky alebo farby. V ponuke ABW je viacero štýlových rád: štiepaný betónový plototĺkaný plotbetónový plot v štandardnom povrchu.