San Marco Lunanuova

Neohodnotené
Značka: San Marco

Dekoratívny jemný náter s kryštalickým efektom pre interiér a exteriér

 

Balenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks) Skladom - ihneď k odberu (>5 ks) Zvoľte variant
Môžeme doručiť do:
18.6.2024 18.6.2024 Zvoľte variant
Kód: 4833/1 L 4833/1 L2 Zvoľte variant
69,95 €
San Marco Lunanuova
Neohodnotené
Značka: San Marco

LUNANUOVA je priesvitný povrchový náter s odrazovými viacfarebnými kryštálmi pre interiéry aj exteriéry. Vytvára scénografické dekorácie, jemne obohatené iskriacimi farebnými odleskami a nekonečnými hrami svetla, ktoré umožňujú používateľsky prispôsobiť klasické aj súčasné prostredia, vytvorením mierne drsných textúr, príjemných na dotyk. LUNANUOVA sa aplikuje rýchlo a mimoriadne ľahko pomocou štetky alebo špongie, v jednej alebo dvoch vrstvách, v závislosti na požadovanom efekte. 
Môže sa nanášať na nové alebo staré omietky, podklady z betónu, sadry a sadrokartónu, a je vhodný aj na drevené povrchy, vrátane drevotriesky a preglejky, ak sú v interiéri.
Na základe typu a farby podkladového prípravku umožňuje LUNANUOVA vytvárať nekonečné kreatívne riešenia. Pre interiér sa odporúča aplikovať povrchový náter LUNANUOVA na podkladové nátery ako Colorevivo, Bravocasa, Unimarc smalto murale, alebo na dekoratívne farby ako Marcopolo alebo Cadoro. V exteriéri sa odporúča aplikovať povrchový náter LUNANUOVA na lakované podklady s hladkými farbami alebo na hrubé obklady, vrátane obvodového plášťa.
Špeciálne zloženie prípravku LUNANUOVA s protiplesňovými a protiriasovými zložkami ďalej umožňuje ochrániť povrchy pred vznikom plesní a rias.
LUNANUOVA je k dispozícii v priesvitnej verzii s odrazmi striebra (Argento) alebo zlata (Oro).
Na rozriedenie prípravku a očistenie náradia po dokončení práce použite vodu.
Je určený na použitie v súlade s platnými bezpečnostnými pokynmi (maska a vetranie).

V prípade nepravidelností podkladu ošetrite otvory a priehlbiny prípravkom TAMSTUCCO PASTA. Aktivujte fixáciu prípadných štukatúr alebo drobivých múrov prípravkom ATOMO a potom pristúpte k povrchovej úprave.
Aplikujte na podklady, vymaľované vodovými farbami Colorevivo, Bravocasa, Unimarc smalto murale alebo dekoratívnymi prípravkami Marcopolo, Cadoro. V exteriéri ho aplikujte na podklady natreté hladkými farbami alebo hrubými povrchovými nátermi.

Aplikácia náteru

široký plochý štetec, štetec, špongia

 Riedenie

Vodou maximálne 15 %

 Spotreba

12 – 15 m² / l