Belinka Toplasur č.29 kameň šedý 0,75 l

Neohodnotené

expirácia 5/2024

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5070
12,50 € –24 % 9,50 € 12,67 € / 1 l
Belinka Toplasur č.29 kameň šedý 0,75 l
Neohodnotené
Belinka Toplasur č.29 kameň šedý 0,75 l
Akcia
12,50 € –24 %

Okrem UV filtrov a absorbérov obsahuje aj lapače voľných radikálov, ktoré najúčinnejšie zabraňujú rozpadu náteru. Drevu dáva dimenzionálnu stabilitu, preto ju odporúčame na okná a dvere ako aj na ochranu všetkých prvkov z tvrdých listnatých driev. Vyberieme ju, keď chceme lesklejší konečný vzhľad povrchu. Výrobok Toplasur UV Plus kvôli svojej vysokej viskozite nekvapká zo štetca. Vyrábame ho v 19 štandardných farebných odtieňoch.

Drevo vystavené poveternostným vplyvom pri prvom natieraní vždy pred natieraním výrobku Toplasur UV Plus natrieme impregnáciou Base. Aby sme sa pri obnovení vyhli stmavnutiu povrchu, sfarbujúcemu výrobku Toplasur UV Plus môžeme dodať najviac rovnaké množstvo bezfarebného výrobku Toplasur UV Plus č. 12, a takto pripravenou zmesou natrieme povrch.

Keď natierame záhradný nábytok alebo drevené prvky, ktoré budú mechanicky zaťažené, pred zaťažením ich necháme schnúť jeden týždeň.

 


Varovania

 

Bezfarebný Toplasur UV Plus č. 12 nie je vhodný ako konečný náter na tmavo zafarbené povrchy alebo na natieranie tmavých druhov dreva, lebo špeciálne UV filtre a absorbéry môžu spôsobiť mliečny vzhľad povrchu.

 

 
 
Kategória: Akcia / Výpredaj
Hmotnosť: 0.5 kg