GLETOLIN G10 disperzná vnútorná hmota na vyhladenie

Neohodnotené

GLETOLIN G10 je disperzná hmota pripravená na použitie na vyrovnávanie stien a stropov v interiéri. Je vhodný na vyhladenie vnútorných, pevne omietnutých povrchov stien, ale aj sadrokartónových dosiek. GLETOLIN G10 sa vyznačuje výnimočnou belosťou, jednoduchou aplikáciou a brúsením. Vyrovnané povrchy, ktoré sú úplne suché, sú ideálne na nanášanie náterov odolných voči stieraniu za sucha.

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 6001
16,60 € 0,66 € / 1 kg
GLETOLIN G10 disperzná vnútorná hmota na vyhladenie
Neohodnotené

 

pripravené k použitiu
pripravené k použitiu
Na vnútorné použitie
Na vnútorné použitie
Na základe vodnej disperzie
Na základe vodnej disperzie
Nesmie zamrznúť
Nesmie zamrznúť
Dostupné v balení
25 kg

Podklad musí byť: suchý, nosný, čistý a zbavený voľne lepených častí, prachu, vodou riediteľných solí, mastnoty a iných nečistôt. Pred aplikáciou GLETOLIN G10 naimpregnujte povrchy vhodným základom MAXIKRIL v závislosti od stavu povrchu. GLETOLIN G10 je pripravený na použitie. Nanášajte na povrchy stien oceľovým hladidlom alebo nerezovou maliarskou stierkou. Dá sa aplikovať aj strojovo. Po vysušení by mala byť každá vrstva náteru dobre obrúsená brúsnym papierom. Doba schnutia pred nanesením ďalšej vrstvy, t.j. brúsením, za optimálnych podmienok je min. 12 hodín. Maximálna odporúčaná hrúbka jednej vrstvy je od 1 do 2 mm, pričom celková hrúbka vrstiev nesmie presiahnuť 3 mm. Po použití náradie ihneď umyte vodou.

Pracovná teplota: Optimálna pracovná teplota je od +10 °C do +30 °C. Nepoužívajte pri teplote nižšej ako + 5 °C.

 

Spotreba: 1,5–2,0 kg/m² v závislosti od drsnosti podkladu.

 

Spotrebná lehota a skladovanie: 12 mesiacov od dátumu výroby uvedeného na obale. Uschovávať v originálnom, dobre zatvorenom a nepoškodenom obale, pri teplote od +5 °C do +25 °C, ochránené pred priamym slnečným žiarením.

Kategória: Stierky a štuky
Hmotnosť: 25 kg