HG tekutý čistič odpadov

Neohodnotené
Značka: HG

tekutý čistič na účinné čistenie odpadu

HG tekutý čistič odpadov pôsobí veľmi bezpečne. Keďže prípravok je priamo pripravený na použitie, je veľmi málo príležitostí na nežiaduce kvapnutia a škvrny. Navyše, vďaka tekutej forme prípravku nemôžete upchatie ešte viac zhoršiť, ako k tomu môže dôjsť pri práškových alebo granulovaných prípravkoch. HG tekutý čistič odpadov pôsobí veľmi dôkladne a efektívne a celkom bezpečne aj pri plastovom potrubí.

  • Pripravený na okamžité použitie
  • Výsledky už do 5 minút
  • Nepení a nešpliecha
Dostupnosť Vypredané (3 ks)
Kód: 5892
4,65 € 0,93 € / 100 ml
HG tekutý čistič odpadov
Neohodnotené
Značka: HG

Ideálny tekutý čistič odpadov na všetky typy upchatých odtokov

Hľadáte prostriedok na upchaté umývadlo alebo iný odtok? HG tekutý čistič odpadov čistí upchaté odtoky veľmi rýchlo. HG tekutý čistič odpadov je okamžite pripravený na použitie a pri nalievaní do odtoku nepení ani nešpliecha. HG tekutý čistič odpadov nezhorší situáciu s už upchatým odtokom, ako sa to môže stať pri použití práškových alebo granulovaných čističov, pretože tie sa môžu akumulovať na mieste upchatia. Hľadáte tekutý čistič odpadu na vyčistenie upchatého odtoku WC? HG tekutý čistič odpadov je vhodný aj na vyčistenie upchatého odtoku WC. Snažíte sa vyčistiť silno upchatý odtok, ktorý sa nepodarilo úplne vyčistiť ani po použití čističa na upchaté umývadlo a iné odtoky? V tom prípade odporúčame použiť HG duo tekutý čistič odpadov. Na vyčistenie kuchynského odtoku odporúčame použiť HG tekutý čistič kuchynských odpadov.

Ako používať HG tekutý čistič odpadu (500 ml)?

Na vyčistenie upchatého odtoku používajte HG tekutý čistič odpadu týmto spôsobom.

Opatrne nalejte celý obsah fľaše do zaneseného odtoku. Nechajte prípravok pôsobiť cca. 5 minút a poriadne odpad prepláchnite studenou vodou. V prípade veľmi silného upchatia nalejte najprv do upchatého odpadu horúcu vodu, potom pridajte 500 ml HG tekutý čistič odpadu a nechajte pôsobiť cez noc. Nasledujúce ráno prepláchnite teplou vodou. Taktiež nepríjemné pachy spôsobené upchatým odpadom môžu byť jednoducho odstránené pomocou veľmi malého množstva prípravku HG tekutý čistič odpadu, ktorý sa naleje do odpadu.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 139050127
GTIN (kód EAN) : 8711577143725
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg