Odstraňovač PUR peny

Neohodnotené
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5271
17,70 € 17,70 € / 100 ml
Odstraňovač PUR peny
Neohodnotené

Pre odstránenie zvyškov vytvrdnutej PUR peny z hliníkových povrchov, PVC a poťahovaného PVC. Uzáver je vybavený aplikačným štetcom. Pred aplikáciou je vhodné odstrániť čo možno najviac PUR penu z povrchu mechanickým zrezaním a až potom aplikovať odstraňovač.

Postup aplikácie: Vytvrdnutú PUR penu odstrániť najprv mechanicky, napr. Zrezaním tesne nad znečistený povrchom. Naniesť odstraňovač aplikačným štetcom. Nechať pôsobiť cca 30 minút na povrchoch z PVC a až 2 hodiny na hliníka. Zmäknutú penu z takto ošetreného povrchu je potrebné odstrániť vhodnou mäkkou kefkou, syntetickou vlnou alebo plastovou špachtľou. Nepridávať na ošetrovaný povrch žiadnu vodu! Dočistenie povrchu previesť suchou handrou. V prípade, že nie sú odstránené všetky zvyšky PUR peny, postup opakovať. Po úplnom odstránení peny očistiť rámy vlhkou handrou. Prípravok pri dlhodobom pôsobení môže byť agresívny k podkladu.

Charakteristika: vysoko efektívna ľahko použiteľný Biologicky odbúrateľný (WGK1) Takmer bez zápachu, bez obsahu aromatických uhľovodíkov

Technické údaje: Základ / Materiál      Organické rozpúšťadlá

Aplikačná teplota                              +5 / + 30 ° C

Rýchlosť pôsobenia                           30 - 120 minút

Kategória: Špeciality
Hmotnosť: 0.1 kg