Colorlak čistič fasád koncentrát 1l

Neohodnotené
Značka: Colorlak
Čistič určený k čisteniu fasád, muriva, betónu, omietok, kameňa, strešných krytín a ďalších minerálnych podkladov proti biologickému napadnutiu v exteriéri.
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Kód: 189428466
17,30 €
Colorlak čistič fasád koncentrát 1l
Neohodnotené
Značka: Colorlak

Čistič určený k čisteniu fasád, muriva, betónu, omietok, kameňa, strešných krytín a ďalších minerálnych podkladov proti biologickému napadnutiu v exteriéri. Okrem odstránenia napadnutia poskytuje aj preventívnu ochranu.

Výdatnosť: - 75 m2/L 

Riedenie:
Riedi sa s vodou v pomere 1 diel koncentrátu a 4 diely vody.

Príprava podkladu Napadnuté plochy pred ošetrením nečistite nasucho nakoľko sa tým rozšíri kontaminácia na ostatné plochy. Aplikácia Čistič je určený k priamemu použitiu - neriedi sa a ani sa inak neupravuje. Prostriedok pri aplikácií pení. Pred použitím ho pretrepte a aplikujte štetkou, štetcom, valčekom alebo striekaním za priaznivého počasia. Doba zasychania je cca 4-6 hodín a dobu pôsobenia je potrebné dodržať v časovom rozmedzí najmenej 48 hodín. Pre dokonalú likvidáciu je vhodné čistič ponechať pôsobiť 72 hodín. V prípade zbytkov rias a machov pri silne znečistených plochách je možné postup opakovať - predĺži sa tým účinnosť. Biocídny výrobok! Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku. Identifikácia nebezpečnosti Klasifikácia látky alebo zmesi Klasifikácia podľa Nariadenia ES č. 1272/2008 (CLP) Prvky označovania Označovanie podľa Nariadenia ES č. 1272/2008 (CLP) Tento produkt je klasifikovaný a označený podľa Nariadenia CLP.

Kategória: Čističe / Proti plesniam
Hmotnosť: 1 kg
Balenie: 1l