HG 4 v 1 impregnácia na textil

Neohodnotené
Značka: HG

vodeodolný sprej na textil

(HG impregnácia na textil - ochrana pred vodou, olejom, tukom a špinou) HG 4 v 1 impregnácia na textil chráni hodnotný textil pred väčšinou škvŕn a zároveň prepožičiava ošetrenému materiálu vodeodolný efekt. Prípravkom HG 4 v 1 impregnácia na textil neošetrený textil prepustí všetky tekutiny a špinu až do hĺbky vlákna a potom je veľmi obtiažne, až nemožné odstrániť tým spôsobené škvrny. Po ošetrení týmto veľmi silným prípravkom môžu byť káva, čaj, oleje, mastnota či víno jednoducho odstránené dobre savou utierkou. Prípravok HG 4 v 1 impregnácia na textil poskytuje široké využitie ako sú napr. záhradné vankúše, slnečníky, stany, látkové poťahy, závesy, oblečenie do dažďa, športové oblečenie, kravaty apod.

  • Chráni účinne a jednoducho
  • Zabraňuje vzniku škvŕn
  • Mimoriadne odolný voči vode
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5805
7,85 € 2,62 € / 100 ml
HG 4 v 1 impregnácia na textil
Neohodnotené
Značka: HG

Tento vodeodolný sprej na textil odpudzuje vodu a chráni tak oblečenie pred škvrnami

Po ošetrení týmto impregnačným sprejom na textil stačí na odstránenie škvŕn od kávy, čaju, oleja, tuku a vína použiť len savú utierku. Ak nepoužívate HG 4 v 1 impregnáciu na textil, tak sa tekutiny a špina môžu dostať hlboko do vlákien oblečenia. Bez tohto ochranného prostriedku na textil môže byť odstránenie škvŕn veľmi náročné alebo dokonca až nemožné. Vodeodolný sprej na textil je vhodný na vankúše k záhradnému nábytku, slnečníky, stany, látkové poťahy, závesy, plátené topánky, oblečenie do dažďa a športové oblečenie.

Ako používať prípravok HG 4 v 1 impregnácia na textil?

Na účinnú a nenáročnú ochranu vodeodolného oblečenia pred škvrnami používajte HG 4 v 1 impregnácia na textil týmto spôsobom:

Ošetrovaný textil musí byť suchý a čistý. Držte sprej, pokiaľ je to možné, kolmo a aplikujte prípravok na ošetrovaný textil zhruba z 20 cm vzdialenosti v rovnomerných pruhoch. Po približne 1 hodine schnutia je materiál dokonale ošetrený a chránený proti špine, a neprepustí už žiadnu vodu.

Informácie na štítku

Objem : 300ml
Číslo položky : 175030127
GTIN (kód EAN) : 8711577014599
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.3 kg