HG 4 v 1 na kožu

Neohodnotené
Značka: HG

čistí, vyživuje, chráni a udržiava kožu v dobrom stave

Prípravok HG 4 v 1 na kožu je špeciálne vyvinutý pre starostlivosť o anilínové a farbené druhy koží, ktoré sa používajú hlavne na nábytku, kufroch a taškách. Prípravok HG 4 v 1 na kožu je vyrobený na vodnej báze. Tento prípravok na čistenie kože ju aj vyživuje, vďaka čomu koža zostáva mäkká, pružná a perfektne chránená pred akoukolvek špinou, škvrnami a potom. Navyše prípravok zvýrazní farbu a štruktúru kože.

  • Chráni, vyživuje, skrášľuje a čistí
  • Obnovenie kvality kože už po jednom ošetrení
  • Čistiaci prostriedok na anilínové a farbené druhy kože
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5802
9,50 € 3,80 € / 100 ml
HG 4 v 1 na kožu
Neohodnotené
Značka: HG

 

 

 
 

HG 4 v 1 na kožu chráni pred nečistotami a škvrnami

Chcete ošetriť výrobky z kože? Koža je prírodný produkt a ľahko sa môže vysušiť. Dobrá
starostlivosť o kožu je veľmi dôležitá. HG 4 v 1 na kožu je ochranný prípravok na báze vody vyvinutý špeciálne na starostlivosť o anilínové a farbené druhy kože, ktoré sa používajú napríklad na nábytok, kufre a tašky. Okrem toho zvýrazňuje farbu a štruktúru kože, vďaka čomu kožené výrobky vyzerajú opäť ako nové. Po ošetrení bude tento vzácny materiál lepšie chránený pred nečistotami a vysušovaním. Ideálny prostriedok na údržbu a starostlivosť o kožu.

Ako používať prípravok HG 4 v 1 na kožu?

HG 4 v 1 na kožu používajte týmto spôsobom. Tento ochranný prostriedok na kožu zaručuje, že koža bude chránená pred nečistotami a takisto pred vysušovaním. Zašpinenú alebo inými prípravkami ošetrenú kožu najprv dobre očistite pomocou prípravku HG Intenzívny čistič na kožu. Očistený povrch nechajte najprv 30 minút schnúť. Naneste prípravok HG 4 v 1 na kožu na handričku alebo na špongiu a jemne ho votrite do čisteného povrchu. Približne po 10 minútach môžete jemným trením handričky špinu z kože ľahko odstrániť. Po ošetrení je koža dokonca preventívne chránená pred zašpinením a je zabránené aj jej vysúšaniu.

Informácie na štítku

Objem : 250ml
Číslo položky : 172030127
GTIN (kód EAN) : 8711577015176

 

 

 

Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.2 kg