HG absorbovač oleja a mastných škvŕn

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na odstraňovanie oleja a mastných škvŕn z povrchu kameňa

(HG absorbovač olejových a mastných škvŕn) HG absorbovač oleja a mastných škvŕn z prírodného kameňa (HG výrobok 42) je jedinečný produkt na jednoduché čistenie takmer všetkých druhov olejových a mastných škvŕn zo všetkých poréznych kamenných podkladov ako je kamenná dlažba, terakota, mramor, pieskovec a iné druhy prírodného kameňa, ako aj cementové a betónové podlahy. Vysaje olej alebo mastnotu z kameňa, takže pôsobí samočinne.

  • Odstraňuje olej a mastné škvrny
  • Na porézne kamenné povrchy
  • Samočinný
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 6059
13,70 € 5,48 € / 100 ml
HG absorbovač oleja a mastných škvŕn
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiaci prostriedok na účinné odstraňovanie oleja a mastných škvŕn

HG absorbovač oleja a mastných škvŕn je čistiaci prostriedok na odstraňovanie škvŕn od oleja z prírodného kameňa, ktorý absorbuje škvrny od oleja z dlažobných kameňov, terakoty, mramoru, vápencového pieskovca, iných druhov prírodného kameňa a takisto z cementových a betónových dlažieb. Tento absorbovač oleja je samočinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie škvŕn, ktorý absorbuje olej a mastné škvrny z kameňa.

Ako používať HG absorbovač oleja a mastných škvŕn?

Na rýchle a jednoduché odstraňovanie oleja a mastných škvŕn používajte HG absorbovač oleja a mastných škvŕn týmto spôsobom: 

Pred použitím dobre premiešajte. Potom pomocou špachtle alebo stierky naneste na škvrnu hrubú, približne pol centimetrovú vrstvu HG absorbovača olejových a mastných škvŕn. Počkajte, kým úplne nezaschne a vytvorenú vrstvu jednoducho odstráňte. Zvyšnú kôru je možné odstrániť vlhkou handrou.

Stiahnite si štítok výrobku HG absorbovač oleja a mastných škvŕn.

Stiahnite si štítok pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG absorbovač oleja a mastných škvŕn.

Informácie na štítku

Objem : 250ml
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.3 kg