HG čistiace kapsuly pre kávovary Nespresso®

Neohodnotené
Značka: HG

čistič kávovaru Nespresso®

Príprava kávy pod tlakom spôsobuje vytváranie usadenín kávy a kávovej mastnoty v tej časti prístroja Nespresso®, v ktorej sa pripravuje káva (tzv. zásobník na kapsule) a na výtlaku kávy. Počas každej prípravy kávy sa malá časť tejto usadeniny rozpustí do čerstvo pripravovanej kávy a môže ovplyvniť jej chuť. Čím viac usadenín je v prístroji, tým horšia je chuť kávy. Preto je potrebné pravidelne čistiť zásobník na kapsuly v kávovare Nespresso®. Produkt HG čistiace kapsuly pre kávovary Nespresso® bol vyvinutý špeciálne na tento účel. 

  • Dôkladne odstráni kávovú mastnotu a iné usadeniny
  • Zachovanie reálnej chuti kávy
  • Produkt je vhodný na čistenie všetkých štandardných kávovarov Nespresso®
  • Balenie obsahuje 6 čistiacich kapsúl
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: 5964
8,50 €
HG čistiace kapsuly pre kávovary Nespresso®
Neohodnotené
Značka: HG

Dôkladné, ale jednoduché čistenie kávovaru Nespresso®.

Čistenie  kávovaru Nespresso® nie je obvykle práca, ktorú by si človek užíval. Pravidelné čistenie zásobníka na kapsuly Nespresso® je veľmi dôležité, pretože kávové zrná a kávová mastnota, ktoré zostanú v zásobníku na kapsuly počas prípravy kávy, majú nežiaduci vplyv na chuť čerstvej kávy. Na trhu existujú rôzne tablety a prášky, tie sú však náročné na čas strávený čistením a výsledok je často neistý. Odteraz bude čistenie zásobníka na kapsuly Nespresso® jednoduché – stačí použiť čistiace kapsuly HG na kávovary Nespresso®. Rovnako jednoduché, ako príprava kávy. Tento čistič kávovaru obsahuje mimoriadne účinnú čistiacu látku, ktorá úplne odstraňuje kávové zrná a mastnotu a zachováva plnú chuť kávy. Nepotrebujete k tomu nič. Žiadne ďalšie trápenie s tabletami alebo práškami, ktoré musíte rozpustiť vo vode pred čistením kávovaru Nespresso®.

Na odstránenie vodného kameňa z kávovarov Nespresso® odporúčame použiť produkt HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej alebo HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej.

Ako sa používajú čistiace kapsuly HG na čistenie kávovarov Nespresso®?

1) Úplne otvorte zásuvku a do držiaka vložte čistiacu kapsulu. Opatrne zatvorte zásuvku a pod výtlak kávy vložte veľkú šálku. Následne stlačte tlačidlo na prípravu veľkej šálky kávy.

2) Vytiahnite prázdnu čistiacu kapsulu a počkajte 60 sekúnd na dokončenie pôsobenia čistiaceho produktu.

3)  Potom obvyklým spôsobom prepláchnite prístroj (pripravte 2 veľké šálky bez toho, aby ste použili kávovú kapsulu).

Kávovar Nespresso® odporúčame čistiť približne po 30 šálkach kávy alebo po mesiaci používania.

Značku Nespresso® nevlastní spoločnosť HG International B.V. ani žiadna z jej pridružených spoločností.

Stiahnite si štítok výrobku HG čistiace kapsuly pre kávovary Nespresso®

Stiahnite si etiketu pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG čistiace kapsuly pre kávovary Nespresso®.

Informácie na štítku

Objem : 1st
Číslo položky : 678000127
GTIN (kód EAN) : 8711577277406
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.1 kg