HG hygienický čistič hydromasážnych vaní

Neohodnotené
Značka: HG

účinný prostriedok na čistenie vane a vírivky

Vo vnútornom systéme vírivých vaní dochádza počas a po použití k rastu baktérií a usádzaniu nečistôt z vodného kameňa, mydla a mastnoty. Bez pravidelného čistenia prestane vaňa správne fungovať a nakoniec doslúži. Okrem toho môže byť zdrojom nepríjemného zápachu. HG hygienický čistič hydromasážnych vaní je vyvinutý na báze prírodných surovín, ktorý čistí systém vírivky hygienicky a bezpečne, bez nebezpečenstva pre vnútorný systém alebo životné prostredie. Bez problémov vás zbaví usadených nečistôt aj prípadného nepríjemného zápachu. Pravidelným používaním HG hygienický čistič hydromasážnych vaní predĺžite životnosť vírivky.

  • Vyrobený z prírodných látok
  • Odstraňuje vodný kameň, mastnotu, zvyšky mydla a olejov
  • Hygienické čistenie
  • Čistiaci prostriedok bezpečný aj pre vnútorný systém vírivých vaní
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5832
10,55 € 10,55 € / 1 l
HG hygienický čistič hydromasážnych vaní
Neohodnotené
Značka: HG

Hygienický čistiaci prostriedok na pravidelné čistenie hydromasážnej vane

Ak vírivú vaňu pravidelne nečistíte, nebude fungovať optimálne a dokonca sa môže úplne pokaziť. HG hygienický čistič hydromasážnych vaní na hygienické a bezpečné čistenie vírivky, čistí bez akéhokoľvek rizika pre jej vnútorný systém. Zanesenú špinu odstránite bez námahy. Pravidelné používanie výrobku HG hygienický čistič hydromasážnych vaní predlžuje ich životnosť.

Ako používať HG hygienický čistič hydromasážnych vaní?

Hľadáte prípravok na čistenie hydromasážnej vane? Na odstránenie nečistôt z vírivej vane používajte HG hygienický čistič hydromasážnych vaní týmto spôsobom:  

Pre vírivky s vnútorným (polo)automatickým čistiacim systémom: Naplňte vnútorný čistiaci systém HG hygienickým čističom hydromasážnych vaní. Následne postupujte podľa pokynov pre vašu vírivku.

Pre vírivky bez vnútorného čistiaceho systému: Naplňte vírivku teplou vodou do výšky 5 cm nad najvyššie otvory pre vodné alebo vzduchové trysky. Pridajte 50 až 75 ml HG hygienického čističa hydromasážnych vaní priamo do vane. Aktivujte systém a nechajte ho pracovať 15 minút. Vyprázdnite vaňu a opláchnite ju čistou vodou. Ošetrenie opakujte raz za 2 až 3 týždne, aby ste zabránili usadzovaniu nečistôt. Závisí to od toho, ako často sa vírivka používa. Použitie: 50 ml - 75 ml na jedno čistenie.

Stiahnite si štítok HG hygienický čistič hydromasážnych vaní

Stiahnite si štítok pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG hygienický čistič hydromasážnych vaní.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 448100127
GTIN (kód EAN) : 8711577014506
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg