HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa

Prostriedok (HG čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa) HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa bol špeciálne vyvinutý na rýchle každodenné a bezpečné čistenie kuchynských dosiek zo žuly, mramoru a ďalších druhov prírodného (tvrdého) kameňa. Tento výrobok účinne odstraňuje mastnotu a ostatné nečistoty, a zaisťuje výsledok bez šmúh bez toho, aby bolo potrebné následne dosku drhnúť. Okrem toho tento prostriedok, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu, zvýrazňuje štruktúru, čím vaša linka bude každý deň vyžarovať opäť svoje prirodzené vlastnosti.

  • Absolútne bezpečný čistiaci prostriedok na kuchynské pracovné dosky, ktorý nezanecháva šmuhy
  • Na každodenné čistenie
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5940
5,75 € 1,15 € / 100 ml
HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa
Neohodnotené
Značka: HG

Čistič na dosky kuchynskej linky z prírodného kameňa so špeciálnym zložením

Tento čistiaci prostriedok na kuchynské pracovné dosky z prírodného kameňa, vďaka svojmu špeciálnemu zloženiu, zvýrazňuje štruktúru prírodného kameňa, takže vaša žulová pracovná doska bude každý deň vyzerať naozaj nádherne. Je vhodný na čistenie kuchynských pracovných dosiek zo žuly, mramoru, vápenca a iných druhov prírodného kameňa. Je tiež ideálny na čistenie betónových pracovných dosiek a je výborný čistič granitového drezu. HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa je bezpečný, rýchly a účinný prostriedok na odstraňovanie mastnoty a iných nečistôt z kuchynských pracovných dosiek z prírodného kameňa. Absolútne jednoduché riešenie pre dokonalý výsledok bez šmúh.

Ako používať HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa?

HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa používajte týmto spôsobom:

Na plochu, ktorú chcete očistiť, nastriekajte prostriedok HG čistič na drezy a pracovné dosky z prírodného kameňa a potom čistou handričkou (prípadne utierkou špeciálne určenou na kuchynské linky) zotrite. Na odolnú zaschnutú nečistotu nechajte výrobok niekoľko minút pôsobiť.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 340050127
GTIN (kód EAN) : 8711577063443
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg