HG čistič na terasové dlaždice

Neohodnotené
Značka: HG

koncentrovaný čistiaci prostriedok na terasovú dlažbu. Vhodný ako čistič na zámkovú dlažbu.

Prípravok HG čistič na terasové dlaždice je silný koncentrovaný čistič špeciálne vyvinutý na čistenie špinavých a zašedlých štrkových a betónových dlaždíc. Dlažbu najprv dobre namočte, nezabudnite na škáry. Kaluže vody odstráňte. Obsah flaše rozrieďte so 4 litrami vody. Použite väcšiu nádobu, do ktorej vojde kefa na tyči, napríklad vaničku na prádlo. Roztok nanášajte pomocou kefy na dlažbu a dobre vydrhnite. Tekutinu nechajte najprv niekoľko minút pôsobiť, potom znovu vyčistite kefou a skôr než tekutina uschne, dlažbu dôkladne opláchnite vodou.

  • Ideálny na štrkovú dlažbu
  • Vhodný aj na iné druhy terasovej dlažby a dlažobných kameňov
  • Okamžité výsledky
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: 5913
7,35 € 7,35 € / 1 l
HG čistič na terasové dlaždice
Neohodnotené
Značka: HG

 

 

Ako používať HG čistič na terasové dlaždice?

Chcete vyčistiť záhradnú dlažbu? Na vyčistenie vyblednutej štrkovej dlažby a betónových dlažobných kameňov používajte HG čistič na terasové dlaždice týmto spôsobom:

Dlažbu najprv dobre namočte, nezabudnite na škáry. Kaluže vody odstráňte. Obsah fľaše rozriedte so 4 litrami vody. Použite väcšiu nádobu, do ktorej vojde kefa na tyči, napríklad vaničku na prádlo. Roztok nanášajte pomocou kefy na dlažbu a dobre vydrhnite. Nechajte zriedený čistič na dlažbu najprv niekoľko minút pôsobiť, potom znovu vyčistite kefou a skôr než tekutina uschne, dlažbu dôkladne opláchnite vodou.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 183100127
GTIN (kód EAN) : 8711577015220

 

 

Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg