HG čistič okien koncentrát

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na okná, ktorý nezanecháva žiadne šmuhy

Prostriedok (HG čistič okien) HG čistič okien koncentrát je výnimočne silno koncentrovaný výrobok, ktorý čistí intenzívne úplne bez šmúh a súčasne odmasťuje, avšak neobsahuje čpavok ani lieh. Tento výrobok profesionálni umývači okien nepoužívajú len tak, pre nič za nič. HG čistič okien koncentrát taktiež spĺňa všetky profesionálne požiadavky a dokonca aj viac, pretože tento výrobok je pH-neutrálny, vďaka čomu nie je narušená farba, lak ani plast, a navyše je prostriedok šetrný k rukám. Použitie prostriedku HG čistič okien koncentrát je veľmi úsporné, pretože jedna fľaša s obsahom 500 ml vystačí na minimálne 35 umytí okien.

  • Vysokokoncentrovaný prípravok
  • Vystačí minimálne na 12 umytí
  • Zaručene bez šmúh
  • Používajú ho aj profesionálni umývači okien 
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5928
5,65 € 1,13 € / 100 ml
HG čistič okien koncentrát
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiaci roztok na okná s neutrálnou hodnotou pH

HG čistič okien koncentrát spĺňa a dokonca prevyšuje všetky požiadavky profesionálnych umývačov okien, pretože má neutrálnu hodnotu pH. To znamená, že náš čistiaci prostriedok na okná nemá negatívny účinok na farbu, lak ani plast a dokonca je šetrný k pokožke rúk. HG čistič okien koncentrát je tiež veľmi ekonomický, pretože jedna 500 ml fľaša vystačí minimálne na 35 umytí okien. Pozrite si aj HG čistič skla a zrkadiel.

Ako používať HG čistič okien koncentrát? 

Na dokonalé vyčistenie okien používajte HG čistič okien koncentrát týmto spôsobom:

Dávkujte 15 ml (2 a 3 čajové lyžicky) prostriedku HG čistič okien koncentrát do polovice vedra ( približne 5L ) o niečo teplejšej než vlažnej vody. Na dosiahnutie optimálneho výsledku umývajte okná krúživými pohybmi. Stierkou sťahujte vodu tak, aby sa dráhy prekrývali a list stierky pred novým stiahnutím vždy utrite handrou. Nikdy neumývajte okná na priamom slnečnom svetle. Na silno znečistené miesta na oknách použite prostriedok HG čistič okien koncentrát neriedený. Za týmto účelom naneste trochu prípravku na hubu a znečistené miesto navlhčite. Nechajte prostriedok chvíľu pôsobiť a potom umyte vodou.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 297050127
GTIN (kód EAN) : 8711577063429
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg