HG čistič s leskom na kúpeľne

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na žiarivo lesklé sanitárne povrchy

(HG sanitárny lesk) HG čistič s leskom na kúpeľne spôsobuje, že sa umývadlá, vane, akrylátové vane, toalety, vodovodné batérie a dlaždice lesknú ako nové. HG čistič s leskom na kúpeľne príjemne vonia a odstraňuje mastné hrany na vaniach, zvyšky mydiel, kožného tuku a ľahký nános vodného kameňa. Vďaka vysokej koncentrácii je už pár kvapiek prípravku nanesených na hubku dostačujúci.

  • Vysokokoncentrovaný
  • Neobsahuje brúsne častice
  • Vynikajúci ako neagresívny čistiaci prostriedok na sanitárne povrchy alebo podlahu
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5904
6,55 € 1,31 € / 100 ml
HG čistič s leskom na kúpeľne
Neohodnotené
Značka: HG

HG čistič na kúpeľne je koncentrovaný čistiaci prostriedok na sanitárne povrchy, ktorý po čistení nezanecháva šmuhy

HG čistič s leskom na kúpeľne neobsahuje brúsne častice ani agresívne čistiace zložky, vďaka čomu sa môže bezpečne používať na glazúrované, pochrómované, emailové, plastové aj farebné povrchy. HG čistič s leskom na kúpeľne nezanecháva šmuhy a jeho pravidelné používanie pomáha predchádzať vzniku vodného kameňa. Tento čistiaci prostriedok je vysokokoncentrovaný, preto už pár kvapiek na hubke zaručí žiarivo lesklú kúpeľňu.

Ako používať HG čistič s leskom na kúpeľne?

Na prinavrátenie žiarivého lesku umývadlám, vani, toaletnej mise a iným sanitárnym
povrchom používajte HG čistič s leskom na kúpeľne týmto spôsobom.

HG čistič s leskom na kúpeľne neobsahuje žiadne brúsne častice ani agresívne zložky a je tak bezpečný na glazúru, chróm, email, plastové hmoty či farbené povrchy. Čistič kúpeľne nerobí šmuhy a pri pravidelnom používaní predchádza usadzovaniu vodného kameňa.
Naneste niekoľko kvapiek prípravku HG čistič s leskom na kúpeľne na vlhkú hubku a povrch dobre vyčistite. Potom ho opláchnite čistou vodou alebo zotrite čistou vlhkou handrou. Pri čistení vaní nastriekajte tenký pruh prípravku pod okraj vane alebo akrylátovej vane a potom ju čistite vlhkou hubkou.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 145050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015084
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg