HG čistič škár koncentrát

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na odstraňovanie nečistôt zo škár

(HG koncentrovaný čistič špár) HG čistič škár koncentrát odstraňuje silné nečistoty zo škár. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na škárach po vyčistení týmto prípravkom, je vodný kameň. Tento povlak je možné odstrániť prípravkom HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (modrý Hagesan). Na zčernalé škáry použite prípravok HG odstraňovač plesne.

  • Pufrovaný syntetický čistiaci prostriedok
  • Mimoriadne koncentrovaný
  • Obnovuje pôvodnú farbu škárovacej hmoty
  • Na obkladačky a podlahové dlaždice
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5787
6,40 € 1,28 € / 100 ml
HG čistič škár koncentrát
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiaci prostriedok na škáry obnovujúci pôvodnú farbu škárovacej hmoty

HG čistič škár koncentrát je čistiaci prostriedok na odstraňovanie nečistôt zo škár a na obnovenie pôvodnej farby škárovacej hmoty. Tento čistiaci prostriedok na škáry možno použiť na rôzne typy škár medzi obkladačkami, podlahovými dlaždicami a tehlami a tiež na čistenie škár v kúpeľni. HG koncentrovaný čistič špár je pufrovaný syntetický čistiaci prostriedok. Vďaka tomu si zachováva vysoký čistiaci účinok aj počas saturácie a drhnutia. HG čistič špár je tiež k dispozícii ako čistiaci prostriedok pripravený na okamžité použitie. Zostávajú na dlažbe žlté alebo hnedé škvrny aj po použití čistiaceho prostriedku na škáry? Ak áno, ide o vodný kameň, na ktorý odporúčame použiť HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (modrý hagesan). Na čiernu pleseň na škárach v kúpeľni odporúčame použiť HG odstraňovač plesne alebo HG penový odstraňovač plesne v spreji.

Ako používať HG čistič škár koncentrát?

HG koncentrovaný čistič špár používajte týmto spôsobom:

Prípravok rozrieďte vlažnou vodou, naneste na znečistené škáry pomocou kefy alebo hubky. Nechajte chvíľu pôsobiť, potom dôkladne vydrhnite a opláchnite vodou. Jeden liter je určený na 10 až 15 metrov štvorcových povrchu. HG čistič špár je tiež dostupný ako produkt pripravený na priame použitie pod názvom HG čistič špár.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 135050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015299
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg