HG čistič škár

Neohodnotené
Značka: HG

koncentrovaný čistič škár odstraňuje silnú nečistotu

(HG čistič špár na priame použitie) HG čistič škár odstraňuje silnú nečistotu na škárach. Žltý alebo hnedý povlak, ktorý zostane na škárach po vyčistení týmto prípravkom, je vodný kameň. Tento povlak je možné odstrániť prípravkom HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa. Na zčernalé škáry použite prípravok HG odstraňovač plesne.

  • Účinný čistiaci prostriedok na škáry (špáry)
  • Prinavráťte škárovacej hmote pôvodnú farbu
  • Vhodný na čistenie škár na podlahe aj na stenách
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5955
5,55 € 1,11 € / 100 ml
HG čistič škár
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiaci prostriedok na škáry s dlhotrvajúcim účinkom

(HG čistič špár na priame použitie) Vďaka tomu, že náš čistiaci prostriedok na škáry v kúpeľni je pufrovaný, jeho mimoriadny čistiaci účinok pretrváva aj počas saturácie a samotného čistenia, čo prináša dokonalé výsledky. HG čistič škár je k dispozícii aj ako koncentrát. Ak po čistení ostane na dlaždiciach žltý alebo hnedý povlak, tak ide o vodný kameň, ktorý môžete odstrániť pomocou HG profesionálneho odstraňovača vodného kameňa (modrý hagesan). Čierne nečistoty v škárach sú spôsobené plesňou. Na ich odstránenie odporúčame použiť HG odstraňovač plesne alebo HG penový odstraňovač plesne v spreji.

Ako používať HG čistič škár (špár)?

HG čistič škár používajte týmto spôsobom:

HG čistič škár bohato nastriekajte na škárovaciu maltu, ktorá sa má čistiť. Nechajte pár minút pôsobiť a potom škáru vydrhnite kefou. Uvoľnené nečistoty odstráňte čistou vlažnou vodou a nechajte vyschnúť.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 591050127
GTIN (kód EAN) : 8711577143701
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg