HG čistič varnej dosky

Neohodnotené
Značka: HG

čistič varnej dosky so sviežou vôňou na každodenné čistenie

(HG každodenný čistič varnej dosky) HG čistič varnej dosky je bezpečný čistič s príjemnou vôňou na každodenné používanie na všetky typy keramických a indukčných dosiek. Prípravok jednoducho odstraňuje bežné nečistoty ako sú napríklad mastnoty a povlaky vodného kameňa a predchádza tým príliš silným nečistotám, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné.

  • Rýchlo a jednoducho z varnej dosky odstraňuje každodenné nečistoty ako sú napríklad mastnota, rozliate kvapaliny a povlak vodného kameňa
  • Vhodný na keramické a indukčné varné dosky, plynové aj sklenené
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5883
5,15 € 1,03 € / 100 ml
HG čistič varnej dosky
Neohodnotené
Značka: HG

HG čistič varnej dosky

Keramickú varnú dosku čistite týmto čistiacim prostriedkom každý deň, aby ste zabránili vzniku odolných nečistôt a usadeniu pripálených zvyškov jedla. Jednoducho a bezpečne každý deň odstráni nečistoty a mastnotu z varnej dosky na dosiahnutie maximálnej čistoty. Tento špeciálny čistič na indukčné alebo sklokeramické dosky nielen dôkladne vyčistí, ale zároveň im dodá nádherný lesk. Nedovoľte, aby sa vaša elektrická alebo plynová varná doska veľmi znečistili, čistite ju každý deň čistiacim prostriedkom značky HG na čistenie elektrických a plynových varných dosiek.

Ako používať HG čistič varnej dosky?

HG čistič varnej dosky používajte týmto spôsobom:

HG čistič varnej dosky nastriekajte niekoľkokrát na povrch keramickej dosky a následne povrch utrite suchou utierkou alebo kuchynskou papierovou utierkou až do úplne suchého povrchu, čistoty a lesku.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 109050127
GTIN (kód EAN) : 8711577014612
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg