HG duo tekutý čistič odpadov

Neohodnotené
Značka: HG

( HG tekutý duo čistič odpadov ) Špecialisti z HG vyvinuli HG duo tekutý čistič odpadov špeciálne pre najodolnejšie upchatie odtokov, spôsobené mastnými zostatkami a zvyškami jedál (kuchynské odpadové potrubie) alebo vlasmi, zubnou pastou, zvyškami mydla alebo mastnoty (sanitárne odpadové potrubia). Odteraz už nebudete potrebovať inštalatéra! HG duo tekutý čistič odpadov je založený na unikátnej 2 komponentnej technológii, vďaka ktorej si budete môcť sami jednoducho, účelne a efektívne pomôcť proti odolným upchatiam odtokov. Obidva produkty môžete začať hneď používať, nie je potrebné ich riediť, čím je zároveň aj menšie riziko postriekania.

HG duo tekutý čistič odpadov má jedinečné vlastnosti

  • Mimoriadne účinný vďaka jedinečnej dvojzložkovej technológii
  • Určený na okamžité použitie.
  • Bezpečný pre všetky typy odtokov
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5766
12,65 € 12,65 € / 1 l
HG duo tekutý čistič odpadov
Neohodnotené
Značka: HG

Bezpečný dvojzložkový čistiaci prostriedok na upchaté odtoky

Hľadáte mimoriadne účinný čistiaci prostriedok na upchaté odtoky? Tento mimoriadne účinný tekutý čistič odpadu vyčistí aj veľmi silno upchaté odtoky. HG duo tekutý čistič odpadov využíva jedinečnú dvojzložkovú technológiu, ktorá účinne pomáha vyčistiť aj mimoriadne silno upchaté odtoky. Je absolútne bezpečný pre všetky typy odtokov. Obe zložky sú pripravené na okamžité použitie a nie je potrebné ich riediť, čo znižuje riziko špliechania. Náš mimoriadne silný čistiaci prostriedok pri nalievaní do odtoku nepení ani nešpliecha. Na odstránenie nepríjemného zápachu z kuchynského alebo kúpeľňového odtoku odporúčame použiť HG odstraňovač zápachu z odpadov.

Ako používať HG duo tekutý čistič odpadov?

Spôsob používania prípravku sa líši v závislosti od miesta upchatia odtoku. HG duo tekutý
čistič odpadov v kuchyni alebo kúpeľni používajte týmto spôsobom. Tekutý čistič odpadu nalejte (v závislosti od intenzity upchatia vášho odtoku v kuchyni alebo na sanitárnych zariadeniach a pozorne si prečítajte návod na použitie) opatrne 1 alebo 2 dieliky (viď mierku na fľaši) z flaše A do upchatého odtoku. Potom opatrne nalejte (v závislosti od intenzity upchatia vášho odtoku v kuchyni alebo na sanitárnych zariadeniach) 1 alebo 2 dieliky (viď mierku na fľaši) z fľaše B do upchatého odtoku a nechajte všetko pôsobiť 1 hodinu. Opláchnite dostatočným množstvom vody a následne opatrne nalejte zostatok tekutiny z fľaše A a potom zostatok z fľaše B do odtoku, aby sa zaistilo optimálne dodatočné pôsobenie látky. Aj v tomto prípade nechajte pôsobiť 1 hodinu a následne opláchnite dostatočným množstvom vody.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 343100127
GTIN (kód EAN) : 8711577089665
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg