HG extrémne intenzívny čistič / Intenzívny čistič na dlažbu

Neohodnotené
Značka: HG

odstraňuje mimoriadne odolné nečistoty

(HG extrémne intenzívny čistič) HG extra silný čistič na dlažbu (HG výrobok 20) je profesionálny, extrémne silný čistič na odstraňovanie skutočne problematických znečistení z dlaždíc, obkladačiek a všetkých druhov prírodného kameňa, napríklad silného a starého znečistenia alebo (starých) vrstiev vosku, laku a podobných ochranných filmov.

  • Mimoriadne silný prostriedok na odstraňovanie mastnoty a nečistôt
  • Odstraňuje mimoriadne odolnú špinu z dlažby, dlažobných kameňov a všetkých druhov prírodného kameňa
  • Vhodný aj na odstránenie všetkých typov politúr a ochranných filmov
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Kód: 5874
10,90 € 2,18 € / 100 ml
HG extrémne intenzívny čistič / Intenzívny čistič na dlažbu
Neohodnotené
Značka: HG

 

 

Tento mimoriadne účinný čistiaci prostriedok na dlažbu je vhodný na všetky typy dlaždíc a všetky druhy prírodného kameňa

Tento extrémne silný čistiaci prostriedok odstraňuje odolnú mastnotu, špinu a iné problematické nečistoty z dlažby, dlažobných kameňov a všetkých druhov prírodného kameňa. Tento mimoriadne účinný čistiaci prostriedok značky HG možno použiť aj pri strojovom umývaní podláh. 1 liter vystačí približne na 35 až 70 m2 podlahovej plochy, v závislosti od intenzity znečistenia. 

Ako používať HG extra silný čistič na dlažbu?Paragraaf: HG extra silný čistič na dlažbu používajte týmto spôsobom:

Rozpustite pol litra čističa na dlažbu v polovici vedra (5 l) vlažnej vody a naneste pomocou handry alebo mopu väčšie množstvo na plochu, ktorú budete čistiť. Neošetrujte viac ako 10 až 15 m2 naraz. Povrch riadne vydrhnite tvrdou kefou. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a potom ešte raz poriadne vydrhnite. Následne odstráňte roztok z podlahy pomocou handry alebo mopu. Podlahu dôkladne umyte čistou vodou. Výsledkom je čistá dlažba! 1 liter vystačí približne na 35 – 100 m2.

Pre extrémne silné a odolné nečistoty z veľmi starých leštidiel a iných ochranných náterov: Rozpustite 1 liter vo vedre so 4 litrami vlažnej vody a postupujte podľa vyššie uvedených pokynov.

Na použitie s čistiacim strojom: Rozpustite 500 ml v 5 litroch vody, v závislosti od množstva nečistôt.

Stiahnite si štítok HG extra silný čistič na dlažbu

Stiahnite si štítok pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG extra silný čistič na dlažbu.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 435100127
GTIN (kód EAN) : 8711577014551

 

Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg