HG extra silný gélový čistič na toalety

Neohodnotené
Značka: HG

čistič WC, ktorý s ľahkosťou odstraňuje aj problematické nečistoty

(HG extra silný čistič na toalety) V každej toalete môže vzniknúť ťažko odstrániteľný povlak. Takéto problémové znečistenie, ako aj tvrdý vápenatý povlak, močový kameň alebo iné ťažko odstrániteľné povlaky, sa vytvárajú nielen na vnútornej strane misy toalety, ale aj v hrdle a na okraji toalety. Znečistenie pod okrajom určite spôsobí, že toaleta už nie je správne hygienicky čistá, ale nespôsobuje len zatuchnutie, ale znižuje aj splachovací účinok toalety.

  • Mimoriadne účinný
  • Odstráni aj ten najodolnejší vodný kameň
  • Nepoškodzuje glazúru, ušľachtilú oceľ ani chrómované povrchy
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5937
6,20 € 1,24 € / 100 ml
HG extra silný gélový čistič na toalety
Neohodnotené
Značka: HG

Mimoriadne účinný extra silný čistič na toalety

Špina pod okrajom WC misy je dôvod, prečo WC nikdy nebude skutočne hygienicky čisté. Spôsobuje nepríjemný zápach a znižuje schopnosť dobrého splachovania WC. Špeciálne vyvinuté zloženie tohto mimoriadne silného čistiaceho prostriedku na WC priľne k povrchu WC misy a zabezpečí účinné odstránenie problematických nečistôt. Na bežné čistenie WC misy odporúčame HG hygienický gélový čistič na toalety. Na každodenné rýchle a hygienické čistenie príslušenstva toalety od dosky WC až po kľučku dverí odporúčame použiť HG hygienický čistič na okolie toalety.

Ako používať HG extra silný gélový čistič na toalety?

Na rýchle a jednoduché odstránenie vodného kameňa a povlaku z moču a iných mimoriadne odolných usadenín z WC misy používajte extra silný gélový čistič WC na toalety týmto spôsobom:

Zloženie prípravku, ktoré je na to špeciálne vyvinuté, HG extra silný gélový čistič na toalety, sa umiestni maximálne na povrch misy toalety a postará sa o efektívne odstránenie všetkých problémových znečistení.
Naneste HG extra silný gélový čistič na toalety plynulým pohybom pod okraj misy toalety. Nechajte potom gél pôsobiť minimálne 20 – 30 minút a potom vyčistite misu toalety dočista kefou na toalety.
Na záver toaletu opláchnite.
Na pravidelné čistenie misy toalety je najlepšie použiť HG hygienický gélový čistič na toalety. Na každodenné rýchle a hygienické čistenie všetkého príslušenstva na toalete, od misy toalety po kľučku dverí, sa odporúča HG hygienický čistič na okolie toalety.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 322050127
GTIN (kód EAN) : 8711577102760
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg