HG extra silný odmasťovač koncentrát

Neohodnotené
Značka: HG

prostriedok na odmasťovanie povrchov - výkonný odmasťovací prípravok

Pomocou výrobku (HG maľovanie bez brúsenia) HG extra silný odmasťovač koncentrát sa tak dôkladne vyčistia a odmastia staré nátery a neošetrené plochy, ktoré sa ešte musia natrieť, že už sa nemusia brúsiť a vy môžete začať priamo s natieraním.

  • Mimoriadne účinný odmasťovací a čistiaci prostriedok
  • Príprava povrchov určených na natieranie bez brúsenia
  • Bez nepríjemného amoniakového zápachu
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5814
6,70 € 6,70 € / 1 l
HG extra silný odmasťovač koncentrát
Neohodnotené
Značka: HG

Odmasťovací prípravok na použitie v interiéri aj exteriéri

HG extra silný odmasťovač koncentrát je vhodný aj na odstraňovanie škvŕn zo znečistených náterov, ktoré boli spôsobené nikotínom alebo nečistotami z ovzdušia. Tento účinný odmasťovací prípravok sa môže používať v interiéri aj exteriéri. Ideálny čistiaci prostriedok na použitie pred menšími natieracími prácami.

Ako používať HG extra silný odmasťovač koncentrát?

HG extra silný odmasťovač koncentrát (1 L) používajte týmto spôsobom:

Okrem iného je HG extra silný odmasťovač koncentrát vhodný aj na okamžité vyčistenie náterov znečistených nánosom nikotínu alebo atmosferickými nečistotami. Tento čistiaci prostriedok sa môže používať v interiéri aj v exteriéri.

Aby sa podklad mohol natrieť bez brúsenia, zrieďte HG extra silný odmasťovač koncentrát s vodou v pomere 1:10. Roztok naneste hubkou a nechajte ho pôsobiť niekoľko minút. Potom ho zmyte dostatočným množstvom vody. Pred natieraním sa musí podklad dôkladne vysušiť. Pokiaľ chcete plochu iba vyčistiť, zrieďte HG extra silný odmasťovač koncentrát s vodou v závislosti na druhu a miere znečistenia. Roztok naneste normálnou hubkou a nechajte ho krátko pôsobiť. Následne umyte dostatočným množstvom vody a plochu nechajte vyschnúť alebo ju vysušte čistou handrou alebo jelenicou.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 309100127
GTIN (kód EAN) : 8711577014469
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg