HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa

Neohodnotené
Značka: HG

čistič na odstraňovanie mimoriadne odolného vodného kameňa

( HG penový čistič vodného kameňa 3-x silnejší! ) Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovodných batériách a toaletách. A na to je určený HG penový odstraňovač vodného kameňa! Niekedy je však usadenina vodného kameňa odolnejšia, ako sa zdalo! Špeciálne na tento cieľ je vyvinutý HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa. Táto výnimočne účinná a silnejšia extra formula odstraňuje odolné usadeniny vodného kameňa ľahko, dôkladne a rýchlo. Žiarivý lesk je výsledkom. HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa nepoškodí chróm, smalt ani škárovanie.

  • mimoriadne účinný
  • odstraňuje odolný vodný kameň rýchlo, bez námahy a dôkladne
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5958
7 € 1,40 € / 100 ml
HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa
Neohodnotené
Značka: HG

Ako HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa funguje

HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa vytvára bohatú penu, ktorá pri odstraňovaní vodného kameňa zo sprchovacieho kúta zaručuje dlhší čas pôsobenia. HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa nepoškodzuje pochrómované povrchy, glazúru ani škárovaciu hmotu. Okrem prípravku HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa má spoločnosť HG v ponuke aj ďalší prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa: HG penový odstraňovač vodného kameňa.

Ako používať penový čistič vodného kameňa?

Na dôkladné a rýchle odstránenie mimoriadne odolného vodného kameňa zo sprchovacieho kúta používajte HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa týmto spôsobom.

Nastriekajte HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa na čistený povrch a nechajte pôsobiť. Potom opláchnite alebo zotrite vlhkou utierkou.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 605050127
GTIN (kód EAN) : 8711577140281
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg