HG gélový čistič odpadov

Neohodnotené
Značka: HG

je gélový čistič upchatých odtokov, ktorý vôbec nešpliecha

HG gélový čistič odpadov je čistiaci gél na upchatý odtok. Je to jedinečný, bezpečný a mimoriadne účinný gélový čistič upchatých odtokov, ktorý je okamžite pripravený na použitie. Tento špeciálny gélový čistič je pomerne hustý, preto na rozdiel od bežných tekutých čističov upchatých odtokov vôbec nešpliecha.

  • Vôbec nešpliecha
  • Výsledok už po 30 minútach
  • Nie je potrebná horúca voda
  • Pre všetky typy odtokov*
  • Pripravený na okamžité použitie
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Kód: 5952
6,80 € 6,80 € / 1 l
HG gélový čistič odpadov
Neohodnotené
Značka: HG

Účinný gélový čistič upchatých odtokov – výsledok už po 30 minútach a bez špliechania!

HG gélový čistič odpadov je jedinečný a bezpečný čistiaci gél na upchatý odtok pripravený na okamžité použitie. Výsledky tohto mimoriadne účinného gélového čističa sa prejavia už po 30 minútach.

Ako funguje gélový čistič kuchynských odtokov?

HG gélový čistič odpadov je pomerne hustý, preto vôbec nešpliecha. Vďaka vyššej hmotnosti (čistiaci gél na upchatý odtok má oveľa vyššiu hmotnosť ako voda) sa nerozpustí, ale prenikne cez vodu až na miesto upchatia, kde začne pôsobiť, takže nebudete potrebovať horúcu ani vriacu vodu. Na rozdiel od čistiacich prostriedkov vo forme granúl tento gélový čistič nemôže upchatie ešte viac zhoršiť a nepoškodzuje ani plastové odtokové potrubia.

Ako používať gélový čistič odpadov?

  1. Opatrne otvorte balenie a nalejte 300 ml HG gélového čističa odpadov priamo do upchatého odtoku.
  2. Nechajte pôsobiť 30 minút a potom prepláchnite väčším množstvom vody.
  3. V prípade pretrvávajúceho upchatia, pri ktorom odtok vôbec neodteká, naplňte drez alebo umývadlo teplou alebo horúcou vodou.
  4. Do tejto vody nalejte 300 ml gélového čističa upchatých odtokov a nechajte pôsobiť cez noc. Nasledujúce ráno dôkladne prepláchnite horúcou vodou.

Chcete vyčistiť odtok upchatý mastnotou, zvyškami jedla alebo vlasmi?

Pri mimoriadne silnom upchatí odtoku spôsobenom zvyškami jedla a mastnotou odporúčame použiť HG tekutý čistič kuchynských odpadov. Tento biologicky rozložiteľný čistič upchatých odtokov pôsobí na báze prírodných enzýmov a mikróbov, ktoré rozožierajú zvyšky spôsobujúce upchatie. Na odtok upchatý vlasmi odporúčame použiť HG čistič odpadov upchatých vlasmi. Tento mimoriadne účinný čistiaci gél na upchatý odtok pôsobí na báze 2 zložiek, je obohatený o hydroxid draselný a je vhodný na čistenie upchatých odtokov v sprchách, umývadlách alebo vo vaniach.

Stiahnuť etiketu HG gélového čističa odpadov

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 540100127
GTIN (kód EAN) : 8711577268732
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg