HG hygienický gélový čistič na toalety

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na pravidelné čistenie WC misy a odstraňovanie vodného kameňa

(HG hygienický gél na toalety) HG hygienický gélový čistič na toalety je silný gél na čistenie WC a odstránenie vodného kameňa na pravidelné čistenie toalety. Špeciálne zloženie tohto produktu odstráni nečistotu aj vápenatú usadeninu a postará sa o skvelý (lesklý) výsledok a dlhodobú sviežu vôňu.

  • Mimoriadne účinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa
  • Zanecháva žiarivý výsledok
  • S príjemnou dlhotrvajúcou sviežou vôňou
Dostupnosť Na sklade, dodanie do 3-5 dní
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Kód: 5934
3,10 € 0,62 € / 100 ml
HG hygienický gélový čistič na toalety
Neohodnotené
Značka: HG

Tento WC gél pomáha odstraňovať nečistoty aj vodný kameň

HG hygienický gélový čistič na toalety účinne čistí WC a odstraňuje vodný kameň. Okrem toho je mimoriadne vhodný aj na použitie v septikoch. Na každodenné rýchle a hygienické čistenie príslušenstva toalety od dosky WC až po kľučku dverí odporúčame použiť HG hygienický čistič na okolie toalety. Na odstránenie odolného vodného kameňa alebo povlaku z moču odporúčame použiť HG extra silný gélový čistič na toalety.

Ako používať HG hygienický gélový čistič na toalety?

Na pravidelné čistenie WC používajte hygienický gélový čistič na toalety týmto spôsobom:

Naneste HG hygienický gélový čistič na toalety plynulým pohybom pod okraj misy toalety a nechajte ho účinkovať počas minimálne 10 minút. Potom vyčistite misu toalety do čista kefou na toalety a na záver toaletu dobre opláchnite. HG hygienický gélový čistič na toalety je zvlášť vhodný aj na použitie u septických nádrží (žumpy).

Na problémové znečistenie, ako tvrdé vápenaté usadeniny alebo močové usadeniny, sa odporúča HG extra silný gélový čistič na toalety. Na každodenné rýchle a hygienické čistenie všetkého, čo je v priestore toalety ako mušľa toalety, vonkajšia strana misy toalety, nádrž, umývadlo, kohútik alebo samotná kľučka dverí, sa odporúča použiť HG hygienický čistič na okolie toalety.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 321050127
GTIN (kód EAN) : 8711577272180
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg