HG intenzívny čistič záhradného nábytku

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na záhradný nábytok, ktorý odstráni aj odolné nečistoty

Prípravok HG intenzívny čistič záhradného nábytku rýchlo a jednoducho odstraňuje silné nánosy zašlej špiny zo záhradného nábytku z plastu, hliníka, ratanu, imitácie ratanu a kovu, ale tiež z epoxidových a galvanizovaných povrchov a prakticky všetkých ostatných kombinácií materiálov.

  • Mimoriadne účinný
  • Odstraňuje aj odolné nečistoty
  • Na všetky typy záhradného nábytku
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5784
4,75 € 0,95 € / 100 ml
HG intenzívny čistič záhradného nábytku
Neohodnotené
Značka: HG

Intenzívny čistič záhradného nábytku na ošetrenie všetkých typov záhradného nábytku

Tento účinný čistiaci prostriedok na nábytok je ideálny nielen na ošetrovanie záhradného nábytku z plastu, hliníka, ratanu, imitácie ratanu a kovu, ale aj na údržbu lakovaného nábytku a nábytku z galvanizovaných kovov. Okrem toho je HG intenzívny čistič záhradného nábytku vhodný takmer na akékoľvek iné kombinácie materiálov.

Ako používať HG intenzívny čistič záhradného nábytku?

HG intenzívny čistič záhradného nábytku na rýchle a jednoduché odstránenie nečistôt zo záhradného nábytku vyrobeného z rôznych druhov materiálu používajte týmto spôsobom:

Prípravok nastriekajte priamo na čistený povrch, nechajte 1 až 2 minúty pôsobiť a následne očistite uvoľnenú špinu pomocou handry alebo kuchynskej papierovej utierky. Pri veľmi silnom znečistení nechajte prípravok pôsobiť dlhšiu dobu, nečistotu potom odstráňte kefou alebo špongiou a povrch opláchnite vodou.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 124050127
GTIN (kód EAN) : 8711577134631
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg