HG odstraňovač mastnoty

Neohodnotené
Značka: HG

odmasťovací prípravok na jednoduché a bezpečné odstraňovanie mastnoty

HG odstraňovač mastnoty úplne odstráni škvrny od živočíšneho a rastlinného tuku aj od potravinových olejov. Možno ho bezpečne použiť na: nehrdzavejúcu oceľ, pozinkované, smaltované a hliníkové povrchy, ale aj na keramické obkladačky a plast. Na odstraňovanie mastnoty a pripálených zvyškov jedla z mikrovlnných rúr a kombinovaných mikrovlnných rúr je najlepšie použiť HG čistič na mikrovlnné rúry.

  • Odmasťovací prípravok na živočíšne a rastlinné tuky a potravinové oleje
  • Bezpečný pre všetky typy povrchov
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5886
5,15 € 1,03 € / 100 ml
HG odstraňovač mastnoty
Neohodnotené
Značka: HG

Rýchle a jednoduché odmasťovanie s odstraňovačom mastnoty značky HG

HG odstraňovač mastnoty v spreji je bezpečný pre všetky typy povrchov. Ideálny odmasťovací prostriedok do kuchyne na varnú dosku a digestor. Tento odmasťovací prípravok je však ideálny aj na odstránenie mastnoty z varnej dosky alebo dlažby. HG odstraňovač mastnoty je mimoriadne účinný kuchynský odmasťovací prostriedok v spreji ideálny na keramické obkladačky a syntetické povrchy. Ideálny odmasťovací prostriedok na jednoduché a dôkladné odstránenie mastnoty v kuchyni po varení.

Ako používať HG odstraňovač mastnoty?

HG odstraňovač mastnoty používajte týmto spôsobom:

Prípravok HG odstraňovač mastnoty nastriekajte na povrch, ktorý chcete vyčistiť. Nechajte ho niekoľko sekúnd pôsobiť. Následne utrite mastnotu utierkou, najlepšie navlhčenou v horúcej vode.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 128050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015114
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg