HG odstraňovač pachov z textilu

Neohodnotené
Značka: HG

sprej na odstraňovanie pachov z oblečenia

HG odstraňovač pachov z textilu je neškodný rastlinný extrakt na vodnej báze, ktorý nepríjemné pachy nezakrýva, ale namiesto toho cielene rozkladá molekuly zápachu. Teraz už nemusíte dávať oblečenie, ktoré ešte nie je špinavé, ale iba nepríjemne páchne, pretože ste ho mali na oslave, v reštaurácii alebo na grilovaní, rovno do čistiarne. Ušetríte tak veľkú časť nákladov za čistiareň. To platí samozrejme aj pre závesy, záclony a podobne, ale aj pre predmety, ktoré sa nemôžu dať do čistiarne, ako napríklad čalúnené kreslá, stoličky a matrace. Praktický sprej bez aerosólov škodiacich životnému prostrediu umožňuje obzvlášť jemné rozprášenie.

  • Bezpečný pre všetky druhy textilu
  • Čistiaci proces na báze rastlinného extraktu 
  • Prostriedok je vo forme aerosólu, takže neobsahuje hnací plyn
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5826
7,55 € 1,89 € / 100 ml
HG odstraňovač pachov z textilu
Neohodnotené
Značka: HG

Sprej na odstraňovanie nepríjemných pachov z oblečenia a iných textílií

HG odstraňovač pachov z textilu je sprej na odstránenie zápachu z oblečenia. HG odstraňovač pachov z textilu je neškodný rastlinný extrakt na vodnej báze, ktorý nepríjemné pachy nemaskuje, ale cielene rozkladá molekuly zápachu. Je vhodný aj na závesy, záclony a ďalšie látkové predmety, ktoré nie je možné vyčistiť v čistiarni, napríklad čalúnené sedačky, kreslá alebo matrace. Praktický sprej generuje veľmi jemné čiastočky. 

Ako používať HG odstraňovač pachov z textilu?Paragraaf: Na odstránenie nepríjemných pachov z textilu postupujte týmto spôsobom:

HG odstraňovač pachov z textilu nastriekajte bohato zo vzdialenosti približne 30 cm na látku. Po 15-20 minutách je látka opäť bez zápachu.

Stiahnite si štítok HG odstraňovač pachov z textilu

Stiahnite si etiketu pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG odstraňovač pachov z textilu.

Informácie na štítku

Objem : 400ml
Číslo položky : 429040127
GTIN (kód EAN) : 8711577014681
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.4 kg