HG odstraňovač plesne

Neohodnotené
Značka: HG

účinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie plesní a zatuchnutých miest v spreji

HG odstraňovače plesne okamžite zničia všetky plesne, takže sa zbavíte špinavých čiernych škvŕn. Tieto nevzhľadné čierne plesne, vlhké či zatuchnuté miesta sa bežne objavujú na silikónových tesneniach medzi vaňou a obkladačkami, v sprchovom kúte a na omietke. K dispozícii je bežný prostriedok v spreji: HG odstraňovač plesne, ale aj pena v spreji: HG penový odstraňovač plesne v spreji. Obidva prípravky sú mimoriadne účinné, ale jedinečná penivá formula má menej prenikavý zápach, ešte lepšie účinkuje na pleseň a poskytuje menšie riziko postriekania. Pena má navyše schopnosť dlhšie sa udržať na povrchu, čím zaistí ešte lepší a dlhší účinok.

  • Na obklad, silikónové tesnenia, omietku a pod.
  • Samočinný
  • Výsledky už do 30 minút
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Kód: 5916
6,85 € 1,37 € / 100 ml
HG odstraňovač plesne
Neohodnotené
Značka: HG

Náš odstraňovač plesne odstraňuje plesne zo všetkých povrchov

Pleseň, vlhké či zatuchnuté miesta sa často objavujú na silikónových tesneniach medzi vaňou a stenou s obkladom, v sprchovacom kúte alebo na omietke. Tento prípravok na plesne v spreji je vhodný aj na čistenie obkladov, tesnení v bazéne, garáži, dielni, saune a skleníku. K dispozícii je aj penový čistiaci prostriedok proti plesniam v spreji: HG penový odstraňovač plesne v spreji. Penový sprej má jedinečné zloženie, menej prenikavý zápach a ľahšie sa aplikuje priamo na pleseň alebo zatuchnuté miesta. Prostriedok na plesne a zatuchnuté miesta na aplikáciu bez špliechania.

Ako používať HG odstraňovač plesne?

HG odstraňovač plesne používajte týmto spôsobom. Odstraňovač plesne má bieliaci účinok. V prípade pochybností odporúčame najskôr vykonať skúšku na čo najmenej viditeľnom mieste.

Prípravok nastriekajte na povrch zo vzdialenosti od 3 do 5 cm. Prostriedok nechajte pôsobiť 30 minút a potom opláchnite alebo vyčistite špongiou a vodou.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 186050127
GTIN (kód EAN) : 8711577014636
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg