HG odstraňovač škvŕn od potu

Neohodnotené
Značka: HG

tento prostriedok Vám pomôže odstrániť žlté škvrny od potu

(HG odstraňovač škvŕn od potu a dezodorantov) HG odstraňovač škvŕn od potu  je účinným prípravkom na základné ošetrenie pred odstránením žltých škvŕn od potu či dezodorantu. Tento druh odolných žltých škvŕn sa nedá odstrániť bežnými pracími prostriedkami alebo prípravkami na odstraňovanie škvŕn, zato HG odstraňovač škvŕn od potu, vám pomôže.

  • Účinne odstraňuje odolné žlté škvrny od potu a dezodorantov
  • Ideálny na biele aj farebné oblečenie
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5859
5,50 € 2,20 € / 100 ml
HG odstraňovač škvŕn od potu
Neohodnotené
Značka: HG

Účinný prostriedok na odstraňovanie odolných žltých škvŕn od potu a dezodorantov

Tieto odolné žlté škvrny nie je možné odstrániť bežnými čistiacimi prostriedkami ani tradičnými prostriedkami na odstraňovanie škvŕn, ale HG odstraňovač škvŕn od potu si s nimi poradí. Tento prostriedok na odstraňovanie škvŕn od potu je vhodný aj na odstraňovanie škvŕn od potu z bieleho a farebného oblečenia. Používanie tohto prostriedku na odstraňovanie škvŕn pred každým praním zabraňuje tvorbe žltých škvŕn.

Ako používať HG odstraňovač škvŕn od potu?

Hľadáte prostriedok na odstránenie škvŕn od potu z oblečenia? Na odstránenie škvŕn od dezodorantov a potu z oblečenia a na predchádzanie ich vzniku používajte HG odstraňovač škvŕn od potu týmto spôsobom:

Nastriekajte na škvrny veľké množstvo HG odstraňovača škvŕn od potu. Nechajte pôsobiť 30 minút bez toho, aby ste nechali tekutinu vyschnúť. Zabráňte kontaktu kvapaliny s inými materiálmi alebo povrchmi. Ošetrenú bielizeň potom vložte do práčky a vyperte ako obvykle s odporúčaným množstvom hlavného pracieho prostriedku pri max 60°C.

Stiahnite si štítok HG odstraňovač škvŕn od potu

Stiahnite si etiketu pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG odstraňovač škvŕn od potu.

Informácie na štítku

Objem : 250ml
Číslo položky : 634025127
GTIN (kód EAN) : 8711577215422
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.2 kg