HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary

Neohodnotené
Značka: HG

na čistenie a odvápnenie kávovaru

(HG odstraňovač vodného kameňa pre espresso a kávovary na báze kyseliny mliečnej) HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej je produkt na čistenie kávovaru a odvápnenie kávovaru s obsahom kyseliny mliečnej, ktorý slúži na odstránenie vodného kameňa zo všetkých espresso kávovarov a kávovarov na kapsuly. Tento odstraňovač vodného kameňa je bezpečný a rýchlo pôsobí vďaka kyseline mliečnej. Je bez zápachu a plne biologicky rozložiteľný. Postačuje na 4 – 5 cyklov odstránenia vodného kameňa.

  • Obsahuje kyselinu mliečnu
  • Na 4 – 5 cyklov odstránenia vodného kameňa
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5853
7,40 € 1,48 € / 100 ml
HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary
Neohodnotené
Značka: HG

Odstraňovač vodného kameňa z espresso kávovarov a iných typov kávovarov

Čistenie kávovaru a odvápnenie kávovaru je veľmi dôležité. Vďaka pravidelnému používaniu nášho odstraňovača vodného kameňa s obsahom kyseliny mliečnej bude káva aj naďalej dokonale chutiť, kávovar si zachová rýchlosť prípravy kávy a zároveň predĺžite životnosť svojho kávovaru na kávové kapsule! Okrem tohto odstraňovača vodného kameňa s obsahom kyseliny mliečnej ponúka spoločnosť HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej.

Ako sa používa produkt HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej?

Ak chcete použiť odstraňovač vodného kameňa z espresso kávovarov a kávovarov na kávové kapsuly, postupujte podľa nasledujúcich krokov:

  1. Nalejte 125 ml produktu HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej do zásobníka na vodu a doplňte ho vodou do objemu 750 ml (6-násobné zriedenie). Ak je zásobník na vodu menší než 750 ml, nalejte 100 ml odstraňovača vodného kameňa do zásobníka na vodu a doplňte ho vodou do objemu 600 ml (6-násobné zriedenie).
  2. Ponechajte tento roztok pôsobiť 10 minút.
  3. Následne zapnite prístroj a nechajte ním prejsť polovicu tekutiny.
  4. Vypnite prístroj a nechajte produkt pôsobiť 10 minút. Potom nechajte prejsť zvyšok roztoku prístrojom (zásobník sa musí vyprázdniť).
  5. Po odstránení vodného kameňa prepláchnite prístroj najmenej 3-krát čistou vodou z vodovodu. Pokiaľ ide o kávovar na kávové kapsuly, držiak spolu s použitou kapsulou môžete zasunúť do prístroja na zachytávanie zvyškov vodného kameňa. Takto zabránite upchatiu na výtlaku.

Stiahnite si štítok k produktu HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej

Stiahnite si produktový štítok, na ktorom nájdete ďalšie informácie a informácie o rizikách
týkajúcich sa používania produktu HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny mliečnej.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 627050127
GTIN (kód EAN) : 8711577277369
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg