HG odstraňovač vodného kameňa na spotrebiče

Neohodnotené
Značka: HG

účinný a veľmi rýchly čistič vodného kameňa

(HG rýchlo odstraňovač vodného kameňa) HG odstraňovač vodného kameňa na spotrebiče je veľmi efektívny prípravok odstraňujúci nánosy vodného kameňa, vyvinutý špeciálne na čistenie špirál v prístrojoch ako sú kávovary, rýchlovarné kanvice a práčky. Kvôli usadeninám vodného kameňa spotrebovávajú tepelné prístroje viacej energie, čím klesá ich výkonnosť a súčiastky prístrojov sa skôr poškodia. Navyše prítomnosť vodného kameňa v kávovare vôbec nevylepší chuť vašej kávy.

  • Do prístrojov určených na varenie vody
  • Odstraňuje usadeniny vodného kameňa
  • Mimoriadne účinný
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5808
6,40 € 1,28 € / 100 ml
HG odstraňovač vodného kameňa na spotrebiče
Neohodnotené
Značka: HG

Ako používať odstraňovač vodného kameňa

Vodný kameň sa usádza v kávovaroch a iných prístrojoch určených na varenie vody, v dôsledku čoho výhrevné teleso spotrebúva viac energie. Prístroje potom nie sú také účinné a rýchlejšie sa opotrebujú. Navyše, ak nepoužívate odstraňovač vodného kameňa na čistenie kávovaru, chuť kávy nebude lepšia. To je ďalší dôvod, prečo odporúčame používať čistič vodného kameňa pravidelne. Pokyny na odstraňovanie vodného kameňa sa líšia v závislosti od konkrétneho prístroja na varenie vody a dôležitým faktorom je aj tvrdosť vody.

Ako používať HG odstraňovač vodného kameňa?

Spôsob odstraňovania vodného kameňa závisí od konkrétneho prístroja.

Návod na použitie je veľmi rozdielny u každého druhu teplovodného prístroja. Taktiež znalosť tvrdosti vody je dôležitá na dôkladné odstránenie vodného kameňa. Správny návod na použitie prípravku HG odstraňovač vodného kameňa na spotrebiče nájdete na obale prípravku.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 174050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015190
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg