HG odstraňovač zápachu športového oblečenia

Neohodnotené
Značka: HG

na odstraňovanie zápachu potu

Nepríjemný zápach športového oblečenia, ktorý vzniká následkom potenia pri športovaní alebo príliš dlhým skladovaním oblečenia v športovej taške, koši na bielizeň, či po vypraní v práčke sa nedá dobre odstrániť len pomocou pracieho prostriedku. Tento nepríjemný zápach sa objaví, keď sa vypratá bielizeň žehlí alebo nosí.

  • Účinne odstraňuje nepríjemný zápach
  • Ideálny prípravok aj na uteráky a iné textílie
  • Vystačí približne na 16 praní
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (1 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5763
6 € 1,20 € / 100 g
HG odstraňovač zápachu športového oblečenia
Neohodnotené
Značka: HG

Rýchlo a účinne odstraňuje zápach potu z oblečenia a uterákov

Tento prípravok na športové oblečenie sa používa ako prísada do pracieho prášku a účinne odstraňuje nepríjemné pachy. Je ideálny na dôkladné odstraňovanie zápachu nielen zo športového oblečenia, ale aj z uterákov, ktoré už nevoňajú sviežo ani napriek pravidelnému praniu. HG odstraňovač zápachu športového oblečenia vystačí ako prísada približne na 16 praní v práčke alebo na ručné pranie.

Ako používať prípravok HG odstraňovač zápachu športového oblečenia?

Na účinné odstránenie zápachu z oblečenia, napríklad potu a iných nepríjemných pachov používajte prípravok HG odstraňovač zápachu športového oblečenia týmto spôsobom:

HG odstraňovač zápachu športového oblečenia je mimoriadne účinný prostriedok, ktorý dokáže účinne odstrániť molekuly zápachu prenikajúce do hĺbky vlákien. Tento produkt je preto ideálny aj na dôkladné odstránenie zápachu napríklad z uterákov, ktoré ani po bežnom vypraní nevoňajú sviežo. Použite zvyčajnú dávku pracieho prostriedku. Vrchnák prípravku HG odstraňovač zápachu športového oblečenia sa dá použiť ako dávkovač. Naplňte vrchnák po čiarku 25 ml a pridajte k hlavnému praciemu prostriedku.

Informácie na štítku

Objem : 500gr
Číslo položky : 133050127
GTIN (kód EAN) : 8711577194840
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg