HG odstraňovač zápachu

Neohodnotené
Značka: HG

účinný prostriedok na odstraňovanie zápachu

(HG odstraňovač pachov) HG odstraňovač zápachu bol vyvinutý špeciálne na odstraňovanie nepríjemných pachov biologickým spôsobom. Namiesto prekrytia zápachu, odstraňuje tento prostriedok zdroje zápachu pomocou prírodných enzýmov a mikróbov, tak aby sa nepríjemný zápach neobnovil. HG odstraňovač zápachu odstraňuje medzi inými aj zápach moču, fekálií, zvratkov, domácich zvierat, nikotínu, ovocia, zeleniny a mnohých ďalších zdrojov, a to takmer zo všetkých absorbujúcich povrchov.

  • Pachy nemaskuje, ale odstraňuje ich zdroj
  • Účinok spozorujete už do 30 minút
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5946
6,55 € 1,31 € / 100 ml
HG odstraňovač zápachu
Neohodnotené
Značka: HG

Prostriedok na odstraňovanie pachov na báze prírodných enzýmov

Náš prostriedok na odstraňovanie pachov je jedinečný, pretože zápach nemaskuje, ale odstraňuje jeho zdroj pomocou prírodných enzýmov a mikróbov. HG odstraňovač zápachu je preto ideálny aj ako sprej na odstraňovanie pachov psov. Prostriedok možno použiť na odstraňovanie pachov domácich zvierat takmer zo všetkých typov absorpčných povrchov. HG odstraňovač zápachu vám pomôže nadobro sa zbaviť nepríjemných pachov v domácnosti! Zbavte sa nepríjemných pachov pomocou tohto účinného prostriedku na odstraňovanie pachov v spreji.

Ako používať HG odstraňovač zápachu?

Na odstránenie nepríjemných pachov používajte HG odstraňovač zápachu týmto spôsobom:

Príčina znečistenia by mala byť najskôr, pokiaľ je to možné, odstránená. Potom na neodstránený zvyšok nastriekajte poriadne HG odstraňovač zápachu a tak zvíťazíte nad nepríjemným pachom. Je dôležité naniesť prostriedok na zdroj zápachu tak, aby sa nepríjemný zápach úplne odstránil. Zdroj zápachu zmizne po 30 minútach až po niekoľkých hodinách, v závislosti od priepustnosti. Zápach je odstránený, keď sú ošetrované plochy znovu suché.                                                  Odstrániť nepríjemný zápach z textílií? Na všetky nepríjemné pachy z textílií použite náš výrobok HG odstraňovač pachov z textilu

Stiahnite si štítok HG odstraňovača zápachu

Stiahnite si štítok pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG odstraňovač zápachu

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 441050127
GTIN (kód EAN) : 8711577014421
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg