HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát

Neohodnotené
Značka: HG

prípravok na odstraňovanie zelených povlakov z terás a iných miest

Prípravok (HG odstraňovač zelených povlakov a machov) HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát odstraňuje známe šedozelené povlaky a machy z terás, ciest, stien, striech, obrubníkov, kvetináčov a pod. Po použití prípravku povlak behom 36-tich hodín zmizne. Prípravok vsiakne do podkladu a zaistí tak ochranu materiálu proti povlakom na niekoľko mesiacov. Prípravok HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát samozrejme nie je škodlivý pre trávu ani iné rastliny.

  • Výsledky už do 36 hodín
  • Vystačí až na 200 m² plochy
  • Po zriedení nemá žiadne škodlivé účinky na trávu ani rastliny
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5910
7,35 € 7,35 € / 1 l
HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát
Neohodnotené
Značka: HG

Odstráni mach a zelený povlak do 36 hodín

Po aplikovaní HG odstraňovača zelených povlakov a machov koncentrát sa zelený povlak stratí do 36 hodín. Prostriedok na odstraňovanie machu a zelených povlakov preniká hlboko do povrchu a niekoľko mesiacov chráni pred opätovným výskytom zeleného povlaku. Samozrejme, HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát nie je škodlivý pre trávu ani rastliny.

Ako používať HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát?

Na odstránenie zeleného povlaku z terás, chodníkov, múrov a pod. používajte HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát týmto spôsobom:

HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát môže byť aplikovaný iba pri suchom počasí a najlepšie v období, kedy v priebehu dvoch dní nie je očakávaný dážď. HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát zrieďte s vodou v pomere 1:20 – to je zhruba štvrť fľaše prípravku na polovicu vedra vody. Roztok naneste pomocou krhly na vodu, tvrdšou kefou alebo rozprašovačom. Pretože HG odstraňovač zelených povlakov a machov koncentrát neobsahuje žiadne nebezpečné látky, nemusí sa oplachovať vodou. Po očistení je povrch niekoľko mesiacov perfektne chránený proti ďalšiemu rastu povlakov.

Používajte biocídy bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie ovýrobku.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 181100127
GTIN (kód EAN) : 8711577015237
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg