HG odstraňovač zvyškov cementu

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na odstraňovanie cementu z dlažby a dlažobných kameňov

HG odstraňovač zvyškov cementu (HG výrobok 12) odstraňuje odolné zvyšky cementu a malty o.i. zo všetkých druhov poréznych a neporéznych dlaždíc, obkladačiek a nevápencového prírodného kameňa, napríklad nórskej bridlice, žuly a kremenca.

  • Tento čistiaci prostriedok odstraňuje odolné zvyšky cementu okrem iného z poréznej aj neporéznej keramickej dlažby a dlažobných kameňov
  • Vhodný aj na nevápencové druhy prírodného kameňa ako je napríklad nórska bridlica, žula či kremenec
  • Vytvrdzuje škárovaciu hmotu
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5799
10,30 € 10,30 € / 1 l
HG odstraňovač zvyškov cementu
Neohodnotené
Značka: HG

HG odstraňovač zvyškov cementu vďaka jedinečnému zloženiu dokonca vytvrdzuje škárovaciu hmotu

Tento odstraňovač cementových povlakov odstraňuje zvyšky malty z nevápencových druhov prírodného kameňa ako je napríklad nórska bridlica, žula či kremenec. Odstraňovač cementu z dlažby a jeho jedinečnosť spočíva v tom, že rozpúšťa cement z povrchu dlažby, ale nie cement v škárovacej hmote. Škárovaciu hmotu dokonca vytvrdzuje.
Tento odstraňovač cementových povlakov, odstraňuje zvyšky malty z nevápencových druhov prírodného kameňa ako je napríklad nórska bridlica, žula či kremenec.

Ako používať HG odstraňovač zvyškov cementu?

HG odstraňovač zvyškov cementu používajte týmto spôsobom:

Rozpustite pol litra prostriedku v 5 litroch vody. Povrch najprv umyte čistou vodou a naneste roztok pomocou handry alebo mopu. Povrch riadne vydrhnite tvrdou kefou alebo kefkou. Nechajte pôsobiť niekoľko minút a následne ešte raz poriadne vydrhnite. Odstráňte roztok z povrchu handrou a následne umyte podlahu čistou vodou.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 171100127
GTIN (kód EAN) : 8711577015022
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg