HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej

Neohodnotené
Značka: HG

prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa z kávovarov

( HG odstraňovač vodného kameňa na espresso a kávovary ) HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej, špeciálne vyvinutý na odstraňovanie vápenatého povlaku zo všetkých druhov espresso kávovarov a kávovarov na kávové kapsuly. HG odstraňovač vodného kameňa z kávovaru pracuje bezpečne, rýchlo a bez zápachu, a je úplne biologicky rozložiteľný. Pri pravidelnom používaní HG odstraňovača vodného kameňa na kávovary káva stále skvelo chutí, kávovar si uchováva svoju rýchlosť a predlžuje sa aj životnosť Vášho kávovaru!

  • Na báze kyseliny citrónovej
  • Vystačí na 6 použití
  • Účinkuje rýchlo a bezpečne
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Kód: 5817
4,75 € 0,95 € / 100 ml
HG odvápňovač kávovarov na báze kyseliny citrónovej
Neohodnotené
Značka: HG

Odstraňovač vodného kameňa z kávovaru vám umožní tešiť sa zo svojho kávovaru oveľa dlhšie

Chcete odstrániť vodný kameň z kávovaru? Pri pravidelnom používaní nášho prostriedku na odstraňovanie vodného kameňa na báze kyseliny citrónovej bude mať káva aj naďalej výbornú chuť, kávovar si zachová svoju rýchlosť a predĺži sa jeho životnosť. Výrobcovia odporúčajú odstraňovanie vodného kameňa na báze kyseliny mliečnej alebo kyseliny citrónovej. Spoločnosť HG má v sortimente prostriedky na báze oboch kyselín! Náš odstraňovač vodného kameňa z kávovarov na báze kyseliny citrónovej vystačí na 6 použití.

Ako používať HG odstraňovač vodného kameňa z kávovaru

HG odstraňovač vodného kameňa na kávovary používajte týmto spôsobom.

Nalejte 75 ml HG odstraňovača vodného kameňa na kávovary do nádržky na vodu a naplňte ju po hranicu 750 ml vodou. Nechajte tento roztok 10 minút pôsobiť a kávovar potom zapnite a nechajte ním kvapalinu do polovice pretiecť. Potom kávovar vypnite, nechajte výrobok ďalších 10 minút pôsobiť a potom nechajte kávovarom pretiecť i zvyšok kvapaliny, pokiaľ nie je nádržka prázdna. Nádobu na vodu po ošetrení dôkladne opláchnite, naplňte čistou vodou z vodovodu a zariadenie nechajte následne pracovať minimálne 3-krát iba s vodou tak, aby v ňom nezostali žiadne zvyšky vodného kameňa alebo žiadna pachuť.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 323050127
GTIN (kód EAN) : 8711577114930
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg