HG penový odstraňovač vodného kameňa

Neohodnotené
Značka: HG

účinný čistiaci prostriedok na vodný kameň zo sanitárnych povrchov

(HG penový čistič vodného kameňa) Tam, kde je voda, je aj vodný kameň. Vodný kameň zanecháva matný film na dlaždiciach, v sprchovacích kútoch, na plastových vaniach, umývadlách, vodovodných batériách, kuchynských pracovných doskách a toaletách. HG penový odstraňovač vodného kameňa  dôkladne a rýchlo odstráni usadený vodný kameň a nezostane po ňom nič, len žiarivý lesk!

  • Vodný kameň odstraňuje dôkladne a rýchlo
  • Prinesie žiarivo čistý výsledok
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5925
4,75 € 0,95 € / 100 ml
HG penový odstraňovač vodného kameňa
Neohodnotené
Značka: HG

Ako čistiaci prostriedok na vodný kameň značky HG funguje?

Náš čistiaci prostriedok na vodný kameň vytvára hustú penu, vďaka čomu pôsobí dlhšie. Nepoškodzuje pochrómované povrchy, glazúru ani škárovaciu hmotu. HG penový odstraňovač vodného kameňa je k dispozícii aj vo variante HG extra silný penový odstraňovač vodného kameňa na odstraňovanie odolného vodného kameňa. Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa bráni vytvoreniu mimoriadne odolných usadenín. Sprcha, WC aj pracovná doska budú odteraz vždy žiarivo čisté!

Ako používať HG penový čistič na vodný kameň?

Na dôkladné a rýchle odstránenie vodného kameňa a zanechanie žiarivého lesku používajte HG penový odstraňovač vodného kameňa týmto spôsobom:

HG penový odstraňovač na vodný kameň vytvorí výdatnú penu, ktorá zaistí dlhšiu dobu pôsobenia, potrebnú najmä na vertikálnych plochách ako sú steny a sprchovacie kúty.

HG penový odstraňovač vodného kameňa nepoškodí chróm, smalt ani škárovanie.
Nastriekajte HG čistič na vodný kameň na čistený povrch a nechajte pôsobiť. Potom opláchnite alebo zotrite vlhkou utierkou.

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 218050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015091
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg