HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na biele záclony

Pôsobením prachu, kuchynských a nikotinových výparov sú záclony nevzhľadné a sivé. HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony bez námahy odstráni tieto nečistoty. Vaše záclony budú opäť žiarivo čisté a získajú nádhernú sviežu vôňu.

  • Zaručuje žiarivo biele záclony
  • Vhodný do práčky aj na ručné pranie
  • Vystačí na 6 praní
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (2 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5772
6,55 € 1,31 € / 100 g
HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiaci prostriedok zaručujúci nádherne čisté a sviežo voňajúce záclony

Záclony sa časom zašpinia a zosivejú. Ak ich ošetríte prípravkom HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony, tak budú opäť maximálne svieže a nádherne čisté. HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony vystačí približne na 6 praní v práčke alebo 12 praní v rukách. 

Ako používať HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony?

Na odstránenie špiny z bielych záclon bez veľkej námahy používajte HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony týmto spôsobom: 

Uzáver slúži zároveň ako odmerka. Pri použití v práčke naplňte odmerku po značku 80 ml, nasypte  prací prostriedok na záclony do nádržky na hlavný prací prostriedok a spustite prací program na 30°C alebo 40°C. Po ukončení pracieho programu sa záclona môže prípadne ešte vyžmýkať. HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony je vhodný aj na ručné pranie. V tomto prípade uzáver naplňte po znacku 40 ml a toto množstvo rozpustite približne v 5 litroch vody.

Väčšie záclony sa môžu napríklad prať aj vo vani. Uzáver v tomto prípade naplňte dvakrát po značku 120 ml a toto množstvo rozpustite približne v 30 litroch vody. Potom namočte záclony najmenej na 2 hodiny. Pri namáčaní záclony viackrát obráťte. Po namočení vyberte záclonu z vody, vyžmýkajte ju a potom dvakrát vypláchajte v čistej vode. Najlepší výsledok dosiahnete ako pri praní v práčke, tak aj pri ručnom praní, pokiaľ necháte záclonu odkvapkať, zavesíte ju vlhkú a necháte uschnúť zavesenú.

Stiahnite si štítok HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony

Stiahnite si štítok pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce pre HG prací prostriedok pre žiarivo biele záclony.

Informácie na štítku

Objem : 500gr
Číslo položky : 416050127
GTIN (kód EAN) : 8711577014704
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg