HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa

Neohodnotené
Značka: HG

účinný odstraňovač vodného kameňa

HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa je vysoko koncentrovaný a silný prostriedok na bezpečné odstránenie odolného vodného kameňa. Náš profesionálny odstraňovač vodného kameňa je vhodný na kohútiky, batérie, vane, WC a sprchové steny, a možno ho použiť aj na odvápnenie zanesených sprchových hlavíc.

  • Vysokokoncentrovaný prípravok
  • Mimoriadne silný čistiaci prostriedok, ktorý je však úplne bezpečný pre všetky druhy
    materiálov v kúpeľni
  • Odstraňuje aj hrdzu, škvrny od moču a medenku
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5877
6,40 € 1,28 € / 100 ml
HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa
Neohodnotené
Značka: HG

 

 

100 % bezpečný a zároveň mimoriadne silný odstraňovač vodného kameňa

Vďaka HG profesionálnemu odstraňovaču vodného kameňa bude pre vás odstránenie odolného vodného kameňa hračkou! Odstraňuje aj hrdzu, škvrny od moču a medenku. Náš extrémne silný odstraňovač vodného kameňa je bezpečný pre všetky druhy materiálov v kúpeľni, napríklad pochrómované či keramické povrchy, ušľachtilú oceľ, glazúru, sklo a plasty.

Ako používať HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa?

Na účinné odstraňovanie vodného kameňa používajte HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa (500 ml balenie) týmto spôsobom:

V závislosti od množstva nečistôt sa HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa používa buď neriedený alebo zriedený vodou na roztok 1:10. Naneste HG profesionálny odstraňovač vodného kameňa na povrch pomocou hubky. Nechajte niekoľko minút pôsobiť, následne utrite vodou a opláchnite. Zanesené sprchové hlavice ponorte na 30 minút do HG profesionálneho odstraňovača vodného kameňa a potom vydrhnite kefkou. Váš vodný kameň zmizol!

Informácie na štítku

Objem : 500ml
Číslo položky : 100050127
GTIN (kód EAN) : 8711577015312

 

Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.5 kg