HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo

Neohodnotené
Značka: HG

na odstraňovanie škvŕn a kruhov

Prípravok (HG reštaurátor nábytku na svetlé druhy dreva) HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo  je vysoko kvalitný ošetrujúci prípravok na morený, lakovaný, olejovaný, voskovaný alebo  nijako neošetrený nábytok z dreva. Škvrny od tekutín ako sú napríklad kruhy od vody a alkoholu zmiznú, zašednuté a vyblednuté povrchy získajú opäť svoju prirodzenú farbu, škrabance budú zamaskované.

  • Odstraňuje biele kruhy od vody, škvrny, škrabance a renovuje vybielené a vekom vyblednuté povrchy
  • Obnovuje pôvodnú farbu a lesk
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5823
8,95 € 3,58 € / 100 ml
HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo
Neohodnotené
Značka: HG

Tento čistiaci prostriedok je určený na nábytok zo svetlého dreva

HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo je vysoko kvalitný prípravok na odstraňovanie škvŕn z lakovaného, voskovaného, neošetreného a olejom ošetreného nábytku. Na odstraňovanie kruhov od vody alebo alkoholu z nábytku z tmavého dreva odporúčame použiť HG reštaurátor nábytku na tmavé  drevo.

Ako používať HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo?

Na odstránenie kruhov od vody zo stolov, vyčistenie nábytku a obnovenie jeho pôvodnej farby a lesku používajte HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo týmto spôsobom:

Prípravok bohato naneste pomocou čistej handričky, ktorá nepúšťa vlákna. Nanášajte rovnomerne v pravidelných pruhoch a rovnými ťahmi. Nechajte pôsobiť 6 až 10 hodín. Medzitým zopakujte ošetrenie na miestach, kde sa prípravok úplne vstrebal. Po úplnom vstrebaní je možné prebytočný produkt odstrániť čistou handričkou. V prípade, že povrch ošetrovaného nábytku je napustený voskom, bohato naneste prípravok HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo a po dvoch hodinách z povrchu odstráňte uvoľnený vosk. Potom dodržujte už popísaný postup.

Stiahnite si štítok HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo

Stiahnite si štítok pre ďalšie informácie a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce produktu HG reštaurátor nábytku na svetlé drevo.

Informácie na štítku

Objem : 250ml
Číslo položky : 412030127
GTIN (kód EAN) : 8711577014452
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.2 kg