HG rýchly lesk na nerezový kov

Neohodnotené
Značka: HG

čistiaci prostriedok na nerez a leštenie povrchov z ušľachtilej ocele

Prípravok (HG rýchly lesk na nerezový kov) HG ochrana a lesk na nerezové povrchy dodá nerezovému kovu žiarivý lesk a stane sa tiež nepostrádateľným pomocníkom v kuchyni. HG ochrana a lesk na nerezové povrchy je ošetrujúci a ochraňujúci prostriedok pripravený na priame použitie. Matným miestam dodá opäť lesk a naviac sa postará o to, aby špina a mastnota nezostala na povrchu. Vďaka tomu sa každodenná údržba podstatne uľahčí. Špeciálne zloženie minerálnych olejov sa postará o dlhodobý efekt.

  • Rýchle a jednoduché použitie
  • Výsledok bude krásne žiariť ešte celé týždne
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
18.6.2024
Kód: 5838
7,30 € 5,84 € / 100 ml
HG rýchly lesk na nerezový kov
Neohodnotené
Značka: HG

Dlhotrvajúci nádherný lesk povrchov z ušľachtilej ocele

Náš čistiaci prostriedok na nerez a na leštenie povrchov z ušľachtilej ocele sa veľmi ľahko aplikuje a zanecháva nádherný lesk, ktorý pretrvá celé týždne. Okrem toho sa po použití nášho čistiaceho prostriedku na leštenie povrchov z ušľachtilej ocele budú nečistoty a mastnota oveľa menej často usádzať na vyčistenom povrchu, vďaka čomu bude ďalšia údržba oveľa jednoduchšia. Špeciálne vybrané minerálne oleje zaručujú dlhotrvajúci výborný výsledok. HG ochrana a lesk na nerezové povrchy možno použiť aj na leštenie hliníkových alebo pochrómovaných povrchov a môžete ním vyčistiť aj kryt sporáka, digestor, zástenu, rúru, chladničku či mikrovlnnú rúru. 

Ako používať prípravok HG ochrana a lesk na nerezové povrchy?

HG ochrana a lesk na nerezové povrchy používajte týmto spôsobom:

Povrch je vhodné najskôr odmastiť, napríklad pomocou prípravku HG odstraňovač mastnoty, a potom vytrieť úplne do sucha. Následne naneste niekoľko kvapiek prípravku na nechlpatú suchú handru a rovnomerne naneste na povrch. Na dosiahnutie ešte väčšieho lesku nechajte povrch 2 minúty schnúť a potom ešte raz preleštite čistou suchou handričkou.

Stiahnite si štítok výrobku HG ochrana a lesk na nerezové povrchy.

Stiahnite si etiketu pre viac informácií a akékoľvek výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG ochrana a lesk na nerezové povrchy.

Informácie na štítku

Objem : 125ml
Číslo položky : 482012127
GTIN (kód EAN) : 8711577014711
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.12 kg