HG tekutý čistič kuchynských odpadov

Neohodnotené
Značka: HG

ekologický tekutý prostriedok na čistenie upchatých odtokov

V dôsledku umývania potravín, mastnoty a oleja dochádza v kuchyni často k upchatiu odtoku. HG tekutý čistič kuchynských odpadov funguje na báze prírodných mikroorganizmov, ktoré rozkladajú látky blokujúce odtok a tak odstránia upchatie. Okrem tohto účinku má HG tekutý čistič kuchynských odpadov, vďaka špecifickým zložkám, aj preventívny účinok, vďaka ktorému je možné predchádzať nepríjemným problémom s upchatým odtokom. 

HG tekutý čistič kuchynských odpadov má jedinečné vlastnosti:

  • Na odtoky mimoriadne silno upchaté tukmi a zvyškami jedla
  • Profesionálny prípravok na báze enzýmov
  • Biologicky rozložiteľný
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5949
8,25 € 8,25 € / 1 l
HG tekutý čistič kuchynských odpadov
Neohodnotené
Značka: HG

Na vyčistenie upchatých odtokov a na prevenciu pred upchatím

HG tekutý čistič kuchynských odpadov je vďaka obsahu enzýmov a mikróbov úplne biologicky rozložiteľný a absolútne bezpečný pre všetky typy odtokov alebo septikov. Tento prostriedok na čistenie kuchynských odtokov dokonca zlepšuje bakteriálnu kultúru v septikoch a zároveň pôsobí preventívne, čo pomáha predchádzať budúcim problémom s upchatým odtokom. Máte problém s veľmi silno upchatým odtokom, z ktorého už vôbec neodteká voda? V tom prípade odporúčame použiť HG duo tekutý čistič odpadov. Na vyčistenie upchatého odtoku umývadla, WC alebo sprchy je najlepším riešením HG tekutý čistič odpadov.  

Ako tento prostriedok na čistenie upchatých odtokov funguje?

Na vyčistenie upchatého odtoku používajte HG tekutý čistič kuchynských odpadov týmto spôsobom: 

Ak je to možné, napustite do upchatého odtoku pred čistením trochu vlažnej vody. Potom do odtoku nalejte 300 ml prípravku HG tekutý čistič kuchynských odpadov. Aby ste aktivovali prípravok, nalejte následne do odtoku rovnaké množstvo vlažnej vody. Nechajte prípravok pôsobiť 6 až 8 hodín a až potom odtok prepláchnite vodou. Po upchatí nezostane ani stopy. Aby ste zabránili upchávaniu alebo vzniku nepríjemných pachov, nalejte dvakrát mesačne, najlepšie večer, do odtoku trochu prípravku a nechajte pôsobiť cez noc.

Informácie na štítku

Objem : 1l
Číslo položky : 481100127
GTIN (kód EAN) : 8711577127275
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg