HG tekutý čistič odpadov

Neohodnotené
Značka: HG

účinné vyčistenie upchatého odtoku

HG tekutý čistič odpadov je jedinečný, bezpečný, avšak veľmi silný čistič
odtokov, ktorý ponúka mnoho výhod. Keďže výrobok je pripravený na priame použitie, nemusíte ho riediť a tak riziko postriekania je menšie. Keď sa výrobok leje do odpadu, nepení a neprská. Okrem toho tento výrobok nemôže na rozdiel od granulovaných čističov odpadov upchatie zhoršovať a nepoškodzuje plastové odpadové rúry.

  • Pripravený na okamžité použitie
  • Nepení a nešpliecha
  • Výsledky už do 5 minút
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5895
6,75 € 6,75 € / 1 l
HG tekutý čistič odpadov
Neohodnotené
Značka: HG

Tekutý čistič odpadu na všetky typy upchatých odtokov

Hľadáte tekutý čistič odpadu? Pomocou HG tekutého čističa odpadov vyčistíte upchatý odtok prakticky okamžite. Tento tekutý čistič odpadov je okamžite pripravený na použitie a pri nalievaní do odtoku nepení ani nešpliecha. Okrem toho HG tekutý čistič odpadov nikdy nezhorší situáciu s upchatým odtokom ako sa to môže stať pri použití práškových alebo granulovaných čističov, pretože tie sa môžu akumulovať na mieste upchatia.

Ďalšie čističe odpadov v sortimente značky HG

Hľadáte čistič odpadu, ktorý prakticky nikdy nešpliecha? Použite HG tekutý čistič odpadov. Riešite situáciu s mimoriadne silno upchatým odtokom? V tom prípade odporúčame použiť HG duo tekutý čistič odpadov. Na kuchynský odtok odporúčame HG tekutý čistič kuchynských odpadov.

Ako používať HG tekutý čistič odpadov (1l)?

Na vyčistenie upchatého odtoku pomocou tohto tekutého čističa odpadov postupujte týmto spôsobom.

Opatrne nalejte 500 ml HG tekutý čistič odpadov do upchatého odtokového otvoru. Nechajte pôsobiť 5 minút a odpadovú rúru dobre prepláchnite vodou. V prípade silného upchatia, keď odpad už neodteká, napustite umývadlo alebo drez teplou vodou. Potom pridajte 500 ml HG tekutý čistič odpadov a nechajte pôsobiť cez noc. Nasledujúce ráno prepláchnite teplou vodou. Keďže HG tekutý čistič odpadov je ťažší ako voda, klesá vo vode dole smerom k miestu upchatia. Kombinácia výrobku a tlaku vody odstráni silné upchatie. V prípade veľmi silného upchatia, ktoré je spôsobené zvyškami jedla a tuku, použite radšej HG tekutý čistič kuchynských odpadov.

Informácie na štítku

Objem : 1L
Číslo položky : 139100127
GTIN (kód EAN) : 8711577015244
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 1 kg