HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov

Neohodnotené
Značka: HG

odstraňujú mastnotu od kávy a iné usadeniny

Mletie kávových zŕn a príprava kávy pod tlakom spôsobuje usadzovanie kávových tukov a olejov vo vnútornom systéme a potrubí plnoautomatických kávovarov. Naše čistiace tablety pre tento typ kávovarov zaručujú nielen trvalú optimálnu chuť kávy, ale tieto čistiace tablety sú pre kávovary nevyhnutné aj na predĺženie životnosti vášho kávovaru a prevenciu porúch.

  • Na účinné odstraňovanie mastnoty od kávy a iných usadenín
  • Účinné a zároveň bezpečné
  • Predlžujú životnosť kávovaru
  • Vystačia na 10 vyčistení kávovaru
Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (5 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Kód: 5868
6,75 € 135 € / 100 g
HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov
Neohodnotené
Značka: HG

Čistiace tablety pre všetky typy kávovarov

HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov boli testované a sú vhodné okrem iného aj pre automatické kávovary značiek Siemens, Bauknecht, Illy, Delonghi, Philips, Bosch, Krups, Solls, Saeco, Kenwood a AEG.

Ako používať HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov?

HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov zaručujú nielen optimálnu trvalú kávovú chuť, ale sú tiež veľmi dôležité pre dlhú životnosť vášho prístroja a na predchádzanie porúch. HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov boli testované a sú vhodné, okrem iného, pre (plne) automatické kávovary značiek Siemens, Bauknecht, Illy, Delonghi, Philips, Bosch, Krups, Solls, Saeco, Kenwood a AEG. Odporúčame vyčistiť kávovar po približne 100 – 150 šálkach alebo 1 x za dva týždne. Aby ste dosiahli čo najvyšší účinok, dodržujte pokyny čistiacich programov v návode na použitie vášho (plne) automatického kávovaru, alebo pokyny, ktoré sa zobrazia na displeji prístroja.

Stiahnite si etiketu HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov

Stiahnite si etiketu pre viac informácií a všetky výstražné upozornenia zodpovedajúce výrobku HG univerzálne tablety na čistenie kávovarov.

Informácie na štítku

Objem : 1st
Číslo položky : 637000127
GTIN (kód EAN) : 8711577240097
Kategória: HG Čističe
Hmotnosť: 0.05 kg