Lazurol P Urex Lesk 0,6l

Neohodnotené

Akryluretánový vodou riediteľný lak na drevo v interiéri. Lak je určený na zhotovenie vysoko kvalitného a odolného povrchu u všetkých typov drevených podláh z tvrdého aj mäkkého dreva v interiéri.

Dostupnosť Skladom - ihneď k odberu (3 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Kód: 4905
11,15 € 11,15 € / 1 ks
Lazurol P Urex Lesk 0,6l
Neohodnotené

lak vodou riediteľný akryluretánový na drevo.

– efektný vzhľad, mechanicky odolný
– protišmykový, pružný náter
– podlahy, nábytok

Charakteristika a použitie:
LAZUROL AQUA P UREX je vysoko odolný lak na drevo s efektným vzhľadom. Je určený k lakovaniu mäkkého aj tvrdého dreva, preglejky, nábytkových dielov, parkiet, dreveného obloženia a pod. v interiéroch. Lak je možné použiť aj ako vrchný náter na disperzné farby. Splňuje protišmykové podmienky. Splňuje požiadavky predpisov pre použitie na nátery hračiek pre deti vo veku do 3 rokov. Obsahuje UV filter.

Príprava podkladu:
Povrch pre lakovanie musí byť zbavený nečistôt, prachu a starých nesúdržných náterov. Živičné miesta musia byť vymyté riedidlom.

Spôsob nanášania: štetec, valček, striekanie

Odporúčaný náterový postup:
Pred použitím lak dôkladne zamiešajte. Prvú vrstvu laku zriedime max. 20 % vody. Ďalšie 2-3 vrstvy nanášame neriedeným lakom s časovým intervalom 2 až 4 nátery medzi nátermi. Po nanesení prvej vrstvy povrch prebrúste brusným papierom (č. 400-600) Teplota prostredia pri nanášaní musí byť v rozmedzí 15 až 25 °C. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekaním.

Výdatnosť: 8-12 m2/kg v jednej vrstve

Kategória: Laky na drevo, kov a kameň
Hmotnosť: 1 kg